Zasięg w Play?

(Cycek111) #1

Witam. Zastanawiam się nad przejściem do sieci Play. W związku z tym mam prośbę o informację, czy nie ma problemów z zasięgiem w tej sieci. Pytam bo jest to w miare nowy uczestnik rynku i nie wiem jak wygląda sprawa z nadajnikami.

(Poniaatowski) #2

Jeśli dobrze pamiętam to Play używa przekaźników PLUSa :smiley:

(Jarek Maj) #3

Tak jak mówi paracik narazie Play korzysta z Nadajników Plusa w dalszym okresie chce stworzyć własną sieć nadajników

(Krolikdawid) #4

Posiadam telefon w sieci Play i mogę stwierdzić że nie mam problemów z zasięgiem i o ile mi wiadomo to play korzysta z nadajników plusa.

(kraszer85) #5

Tak, ale tylko tam gdzie nie ma jeszcze komercyjnie uruchomionych własnych nadajników.

Lista miast, w których Play ma komercyjnie działające stacje bazowe (oczywiście nie w całym mieście na tą chwilę):

• Warszawa

• Łódź

• Trójmiasto

• Szczecin

• Toruń

• Bydgoszcz

• Białystok

• Bełchatów

• Płońsk

• Piotrków Trybunalski

• Lublin

• Radom

• Kielce

• znaczna część Śląska

• Kraków

Lista tych miast jest o wiele dłuższa, jak się upewnię co do innych to dopiszę.

(Mariusz9a) #6

Część Śląska to zbyt dużo powiedziane. Jak już to znaczna część GOPu. Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Siemianowice, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Będzin i część Dąbrowy Górniczej, Tychy, Czeladź są dość dobrze pokryte zasięgiem macierzystym Play. Reszta to 3G i 2G Plusa.

Zapraszam tu:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=22783

(Cycek111) #7

Dzięki za pomoc :slight_smile:

(Grzesio Pesio) #8

powiem tyle ze przejdz :slight_smile: jest bardzo tanio przezucilem sie z ery na play w tamte wakacje i jak narazie nie narzekam :slight_smile: choć pisali ze w tanim roamingu z chorwacji smsy bd mial za 25gr a mialem za 1zł...