Zasięg w Play?

Witam. Zastanawiam się nad przejściem do sieci Play. W związku z tym mam prośbę o informację, czy nie ma problemów z zasięgiem w tej sieci. Pytam bo jest to w miare nowy uczestnik rynku i nie wiem jak wygląda sprawa z nadajnikami.

Jeśli dobrze pamiętam to Play używa przekaźników PLUSa :smiley:

Tak jak mówi paracik narazie Play korzysta z Nadajników Plusa w dalszym okresie chce stworzyć własną sieć nadajników

Posiadam telefon w sieci Play i mogę stwierdzić że nie mam problemów z zasięgiem i o ile mi wiadomo to play korzysta z nadajników plusa.

Tak, ale tylko tam gdzie nie ma jeszcze komercyjnie uruchomionych własnych nadajników.

Lista miast, w których Play ma komercyjnie działające stacje bazowe (oczywiście nie w całym mieście na tą chwilę):

  • Warszawa

  • Łódź

  • Trójmiasto

  • Szczecin

  • Toruń

  • Bydgoszcz

  • Białystok

  • Bełchatów

  • Płońsk

  • Piotrków Trybunalski

  • Lublin

  • Radom

  • Kielce

  • znaczna część Śląska

  • Kraków


Lista tych miast jest o wiele dłuższa, jak się upewnię co do innych to dopiszę.

Część Śląska to zbyt dużo powiedziane. Jak już to znaczna część GOPu. Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Siemianowice, Chorzów, Katowice, Sosnowiec, Będzin i część Dąbrowy Górniczej, Tychy, Czeladź są dość dobrze pokryte zasięgiem macierzystym Play. Reszta to 3G i 2G Plusa.

Zapraszam tu:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=22783

Dzięki za pomoc :slight_smile:

powiem tyle ze przejdz :slight_smile: jest bardzo tanio przezucilem sie z ery na play w tamte wakacje i jak narazie nie narzekam :slight_smile: choć pisali ze w tanim roamingu z chorwacji smsy bd mial za 25gr a mialem za 1zł…