Zasięg w plusie

Dziewczyna kupiła sobie telefon na abonament w sieci plus. Problem polega na tym, że gdy położy telefon w tym samym pokoju ale np. na stole to gdy dzwonie do niej to nie moge sie połączyć a u niej pisze że jest ograniczenie sieci. Czy to wina że w plusie jest kiepski zasięg czy coś innego?

Wiel czynników, może jakies fale w tym pokoju zakłócają odbiór, nadajnik daleko itp.

Słaby zasięg, problemy w sieci

takie zakłucienia są spowodowane jak napomniał Gutek2222 coś zakłuca w danym miejscu, miałem podobną sytuacje u kumpeli, że w danym miejscu pokoju za groma nie dalo sie nigdzie połączyć,ani nikt do mnie nie mógł zadzwonić tak jakby nie było zasięgu ( a był pełen ) Nie ma tu znaczenia czy taki czy inne tel. czy na abonament czy na karte… pozdro

Hunter: chyba piszesz o czymś innym - “a u niej pisze że jest ograniczenie sieci”

bardzo śmieszne, poprostu powaliło mnie to na kolana. Daruj sobie takie teksty

zalezy od polozenia domu czy mieszkania od nadajnika plusa.Kiedys plus mial slaby zasieg ale teraz to nie narzekam tylko zasiegu nie mam w piwnicy ale przeciez to jest pod ziemia to nie ma sie co dziwic

=================================

popraw błędy proszę Cię

na forum używamy polskiej pisowni

monczkin