Zasięg w plusie

(Adampigan) #1

Dziewczyna kupiła sobie telefon na abonament w sieci plus. Problem polega na tym, że gdy położy telefon w tym samym pokoju ale np. na stole to gdy dzwonie do niej to nie moge sie połączyć a u niej pisze że jest ograniczenie sieci. Czy to wina że w plusie jest kiepski zasięg czy coś innego?

(Gutek) #2

Wiel czynników, może jakies fale w tym pokoju zakłócają odbiór, nadajnik daleko itp.

(Dod) #3

Słaby zasięg, problemy w sieci

(system) #4

takie zakłucienia są spowodowane jak napomniał Gutek2222 coś zakłuca w danym miejscu, miałem podobną sytuacje u kumpeli, że w danym miejscu pokoju za groma nie dalo sie nigdzie połączyć,ani nikt do mnie nie mógł zadzwonić tak jakby nie było zasięgu ( a był pełen ) Nie ma tu znaczenia czy taki czy inne tel. czy na abonament czy na karte… pozdro

(Dod) #5

Hunter: chyba piszesz o czymś innym - “a u niej pisze że jest ograniczenie sieci”

(Monczkin) #6

bardzo śmieszne, poprostu powaliło mnie to na kolana. Daruj sobie takie teksty

(Maciejboss) #7

zalezy od polozenia domu czy mieszkania od nadajnika plusa.Kiedys plus mial slaby zasieg ale teraz to nie narzekam tylko zasiegu nie mam w piwnicy ale przeciez to jest pod ziemia to nie ma sie co dziwic

=================================

popraw błędy proszę Cię

na forum używamy polskiej pisowni

monczkin