Zasilacz 750 ewentualnie 850 wat be quiet seasonic lub cos innego

Zamierzam zakupić zasilacz 750 lub 850 wat be quiet lub ewentualnie seasonic do mojego pc .Interesuje mnie model modularny który polecacie .Najbardziej zalezy mi na be quiet poniewaz w aktualnym pc mam 7 letni model .Priorytet co cisza który model polecacie moga byc inne firmy ewentualnie

Seasonic, 10 lat gwarancji. Konkurencja (bequiet!) może pochwalić się najwyżej 5-letnią.

Corsair z serii RMx lub RMi,również mają 10 lat gwarancji, Zasilacze be quiet! Dark Power Pro P12 też mają wspomniane 10 lat,tyle że moce od 1000W,cenowo niezbyt atrakcyjne.

Ja mam corsair RM750i i polecam, jeśli zależy na ciszy, bo przy mniejszym obciążeniu wentylator jest wyłączany.

Mam corsair. Jest ładniejszy :slight_smile:

Dobrze widzę, że ten model (Gold) ma… 3 lata gwarancji?? Czy tylko x-cum wprowadził mnie w błąd?

Edit: wprowadził

https://www.corsair.com/pl/pl/Categories/Products/Power-Supply-Units/rmi-series-config/p/CP-9020082-EU#tab-tech-specs

Ciekawe, że mojego 750x już nie mają na stronie nawet :stuck_out_tongue: Mam nadzieję, że nie był wadliwy :smiley:

Na Corsaira złego słowa nie powiem. Lata temu kupiłem HX520W i do dziś trzyma napięcia. Dzielnie służy kuzynowi w jego stuningowanym “poleasingu” :wink:

Dzielona linia napięć… Jak ja tego nie ogarniam :smiley:

W lewą rękę bierzesz plus. w prawą - minus. I wciskasz językiem POWER.

Nie wiem czy coś się zmieniło od 10 lat, ale Thermaltake., A jak już się szarpiesz finansowo / i bardzo dobrze/ To coś w ten deseń.:


Na razie jadę na Modecom Carbon, ale w styczniu kupie taki , i spokój na 5 -10 lat / znowu. I cisza.