Zasilacz a płyta główna

Witam, niedawno dostałem płytę główna Asus A8V-VM , zamieniłem ją z moją tylko ze mój zasilacz ma zlącza zasilania 20-pin i 4-pin, a na płycie jest 24-pin + 4-pin/12V. Podpiełem 20 i 4 do wejscia 24, i wtedy te wejscie 4-pin/12V nie zostało podpięte, i gdy załanczalem komputer nie odpalała zintegrowana karta grafy(znaczy wszystko szło a obrazu nie było), czy musze kupić nowy zasilacz czy jest coś z płytą?

HM… chyba coś namieszałeś

Ta wtyczka 4pin to na ma 2 czarne i 2 żółte kable?? Czy różne kolory tak jak tu lub tu.

changer , problem występuje zapewne przez to, że nie masz podpiętej wtyczki 4-pin-owej do płyty głównej.

Jaki masz zasilacz ?

Prawdopodobnie czeka Cię wymiana zasilacza, ewentualnie zastosowanie przejściówki -> molex -> 4-pin.

jak podepnę do tego “szerokiego” wejscia to wtedy nie mam podpiętej wtyczki 4-pin, a nie wiecie może gdzie mogę kupić odpowiedni zasilacz do tej płyty? szukałem juz na allegro i nic:/ (na mój sprzęt to tak 350 wat max)

A co do zasilacza to niewiem bo nie mam nic do niego, a na nim nic nie pisze niestety:(

ma różne (czarny,czerwony,żółty,pomarańczowy)

Czyli jest to od wtyczki 24PIN do mobo. Musisz zakupić przejściówkę taką jak podał seba86mu i powinno być git.

ok:) dzięki bardzo za pomoc:P