Zasilacz, a wolniejsza praca komputera

Czy zasilacz może wpływać na szybkość pracy komputera?

Np. na włączanie i wyłączanie sie systemu windows?

Może

To jeżeli mam taki komputer:

Intel IV 3.0

plyta glowna ASUS P5VDC-X

dysk Seagate ST3250620AS 250GB sATA II 16MB

karta graficzne GeForce 6600

pamiec RAM Patriot Dual Chanel 2GB DDR2

wentylator Pentagram NXC- 100 AlCu

plus zasilacz jakieś gówienko… może on negatywnie działać na mój komputer Czy może sprawiać że będzie sie dość długo Windows włączał i wyłączał? Kumple ma ten sam dysk (no troszkę lepszy procek) lecz u niego wyłaczanie systemu trwa chwilke u mnie znacznie dłużej. tak samo jest z włączaniem.

wymień na ten a jeśli chcesz coś dołożyć to ten

===============================

500 post dla mojej kochanej dusi;*

Ale czy na pewno będę widział różnice :D?

teraźniejszy mój zasilacz to:

Mercury Ap-2400

różnice to poczujesz jak ci się spali :mrgreen: on już odlicza pewnie czas do spalenia się

Az tak slabo ? A czy jak traz wymienie go na tego Amcrox to czy potem bedzie mi on “przydatny” tak bym to nazwal. Czy jest on przyszlosciowy. Jezeli w przyszlosci bede chcial zmienic plyte glowna i procka (na np. C2D) ? I jak z ta roznica na tych podzespolach?

bardzo. tak samo jak z moim .

to kup tegoi masz święty spokój z zasiłkami

Ta spokój z zasiłkami i z ciężkim portfelem. Coś tańszego by się przydało i w ogóle tamte wcześniejsze nie są tak przyszłościowe? Aha no i jak z ta różnicąna tych podzespołach? Czy będzie widoczna?:smiley:

wolisz kupić takiegoś bardziewia za 40zł i potem wymieniać całego kompa z powodu zasiłki? do tego kompa ewentualnie starczy Amacrox Warrior AX400-PNF ale jeśli myślisz przyszłościowo to weź tego

Amacrox Frei Erde 500W,.

poczytaja dowiesz się jak ważna jest dobra zasiłka

Zasiłka nie wpływa na szybkość pracy systemu ale na jego stabilność

Nie no nie bede kupowal nic za 40zł c(:

Co Ty tylko pytalem sie czy jest moze cos w porwnywalnego do tego zasilacza a tanszego.

ten jest BDB jak na swoją cenę . bez problemu pociągnie sprzęt z C2D ( mowa oczywiście o Amacrox Frei Erde 500W,) ewentualnie kup słabszego Amacrox’a . i będziesz miał pewność że ci się nie spali.

Aha… a jakies mzoe inne firmy. Chyba nie tylko te amacrox’i sa dobre. Kumple mi polecil

http://www.4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=2039

Co myslicie? Tez troszke drogi. I podajcie moze tez inne propozycje z innych firm i tez z amacrox.

o takim nie słyszałem . jakoś mi się o uszy nie obił . ale wiem że Amacrox to bardzo dobre zasiłki . nie słyszałem jeszcze żeby ktoś na nie narzekał .

w podobnej cenie jest też CHIEFTEC

Hehe jak pokazalem kumplowi te zasialcze co mi poleciles to sie zdziwil i nie slyszal o zadnych amacroxa a wiec teraz mam dylemat.

To jest też bardzo dobry zasilacz

Tobie to się chyba tylko amacrox obił o uszy

jest dobry ale cholernie drogi

Może wystarczy Fortron 400 W z allegro

Cos przyszlosiowego :slight_smile: Nie chce za kazdym razem wymieniac zasilacza.

Amacrox ax450 pnf lub frei erde 550w