[zasilacz] Amacrox Warrior 450 - jak rozebrać?

Witajcie, chciałem rozebrać ten zasilacz bo chce podłączyć inny wentylator. A tu nie da rady! Czy ktoś już go rozbierał i ma jakieś rady ew. zdjęcia pomocnicze z opisem? Może trzeba rozgiąć blaszki boczne takie nie mam pojęcia.

użyj śrubokręta, z tego co pamiętam to po jednej stronie są 4 śrubki, a od drugiej strony jeszcze jedna dodatkowa

Ja swojego rozbierałem trzeba wykręcić 4 śrubki obok śrubek od wentyla, 1 czy 2 śrubki po bokach zasilacza - są na samej górze rogu i zdaje się jeszcze jedna śrubka z tyłu zasilacza. Niestety muszę cię trochę zmartwić (albo nie jak sie znasz), wentyl nie ma wtyczki i będziesz musiał metoda chałupniczą podłączać wentyl czyli podłączyć wentyl albo pod moleksa lub inne złączę na płycie lub przeciąć kabelki od fabrycznego wentyla w zasilaczu i połączyć wentyl z zasilaczem.

Ale odginać blaszki jakies, bo tam jest takie łączenia jakby są na bokach czy jak?

Aha i jaki wentyl 120x120 będzie pasował rozstaw? I ile kaby idzie do wentyla AMACROXA 2 czy 3 ?

http://allegro.pl/item345894119_arctic_ … _5_db.html to ?

http://allegro.pl/item349362802_revolte … _new_.html

blaszek żadnych nie trza odginać. Wentyl 120x25 spokojnie podejdzie i są 2 kable.

Czyli Acutake podejdzie pod ten zasilacz ? (120x120)

Bo mam ten sam i kurde coś mi poszło w wentylu, opada i terkocze… albo wymienię wentyl albo sprzedam cały zasilacz;p

a gwarancji nie masz ??

Czyli jak odkręce śruby to tylko do góry łątwo powinno pójść ta góra z grillem? Czy jakoś się to w bo wysuwa?

Mam mam jeszcze ponad 2 lata … tylko oddam na gwarancję to nie będę miał w ogóle.

Ale muszę się zastanowić.

destroy

każdy normalny wentyl 120x25 mm wchodzi do Amacroxa, rozbierałem swój i go porównywałem z Acutake - trzeba się tylko zabawić w małego elektryka by to połączyć.

kamoreks

nic nie trzeba odginać przecież pisałem, odkręcasz śruby i stanowczo ale ostrożnie otwierasz zasilacz.

Dzięki! Przylutowac to bardziej jaja niż robota :slight_smile: Pozatym ja zamontuje wtyczkę tak wogóle :slight_smile:

W dniu 20.04.2008 , o godzinie 22:52 został dopisany post przez kamoreks

NoNo i po sprawie zrobiłem wtyczkę na zasilaczu do wentylatora…a pozatym pociągnąłem instalację na zewnątrz zasilacza. Za 1-2 dni dam fotki w dziale…porady.