Zasilacz Antec SL350P czy nadaje się na zasilacz zapasowy?

Witam, ostatnio wpadł mi w ręce prawie nowy (prawe nieużywany) zasilacz Antec SL350P 350 Watt.

I tu moje pytanie czy nadawał by się on w razie potrzeby jako awaryjny/zastępczy zasilacz do mojego sprzętu z podpisu?

Znalazłem z pomocą google że podobno firma nie jest zła a zasilacz jest dość dobry w cenie w której był oferowany.

Co o tym sądzicie?

Firma jest bardzo dobra, ale to już stara konstrukcja. Obecnie liczy się linia 12V, a ta jest słaba w tym zasilaczu - 16A.

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … -2935.html

To daje 192W (12Vx16A). Twój zestaw pod obciążeniem może pobrać ze 200W…

Raczej nie podpinałbym do niego nic mocniejszego, niż jakiś dwurdzeniowiec+np. Radeon HD6670.

Do gier będzie za słaby, ale do neta na tym zestawie co masz w sygnaturce spokojnie wystarczy.

Antecki SL miały dużą awaryjność, nie udana seria, ale to nie jedyna renomowana marka której zdarzały się problemy, jeszcze niedawno zdarzały się całe dostawy wadliwych Corsairów, jak stał długo nie używany to jeszcze mu to szkodziło, bo kondensatory wysychają przez co już nie wyciągnie tyle mocy jak nowy, osobiście bym go nie montował.

Dzięki za info zostawię go w szafce na jakieś inne potrzeby jak podłączenie radia samochodowego itp.