Zasilacz dla MSI Gaming X TRIO GTX 1080TI

Witam, tak jak w temacie, jaki zasilacz będzie lepszy dla wyżej wspomnianej jednostki. Na oku mam dwa zasilacze, lecz ceny dość wysokie. Pierwsza opcja to Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold, a druga to SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W. Wybrać któryś z tych dwóch, czy raczej jakiś inny? Procesor, jaki posiadam to i5-9400f, który w przyszłości będzie zmieniany na jakąś i9 10,11 generacji z dopiskiem K. Karta również będzie zmieniana, lecz za jakieś 2-4 lata. Budżet to ok. 500 zł, chociaż wiadomo im mniej, tym lepiej.

Brałbym Seasonic’ a. Sam mam poprzednią „generację?” Focus Gold FX 750W. Zasilacz cichy, chłodny i z opcją chłodzenia półpasywnego. Do tego 10 lat gwarancji. Jak wiadomo zasilacz najważniejszy. Na morelu jest na promocji 431,88 PLN: SeaSonic Focus GX-750W (FOCUS-GX-750) - Zasilacz - Morele.net

Dzięki za odpowiedź, ale jest on u mnie za 699 zł, lecz na smartfonie przez sekundę widnieje cena 431 zł, a po chwili wzrasta do 699 zł.
image

Link ma reflink, może używasz Clear URLs lub w uBo / AG czegoś z queryprune/removeparam.

Ostatecznie kupiłem Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold, mam nadzieję, że posłuży mi na lata.