Zasilacz dla MSI Gaming X TRIO GTX 1080TI

Witam, tak jak w temacie, jaki zasilacz będzie lepszy dla wyżej wspomnianej jednostki. Na oku mam dwa zasilacze, lecz ceny dość wysokie. Pierwsza opcja to Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold, a druga to SilentiumPC Supremo FM2 Gold 750W. Wybrać któryś z tych dwóch, czy raczej jakiś inny? Procesor, jaki posiadam to i5-9400f, który w przyszłości będzie zmieniany na jakąś i9 10,11 generacji z dopiskiem K. Karta również będzie zmieniana, lecz za jakieś 2-4 lata. Budżet to ok. 500 zł, chociaż wiadomo im mniej, tym lepiej.

Brałbym Seasonic’ a. Sam mam poprzednią „generację?” Focus Gold FX 750W. Zasilacz cichy, chłodny i z opcją chłodzenia półpasywnego. Do tego 10 lat gwarancji. Jak wiadomo zasilacz najważniejszy. Na morelu jest na promocji 431,88 PLN: SeaSonic Focus GX-750W (FOCUS-GX-750) - Zasilacz - Morele.net

Dzięki za odpowiedź, ale jest on u mnie za 699 zł, lecz na smartfonie przez sekundę widnieje cena 431 zł, a po chwili wzrasta do 699 zł.
image

Link ma reflink, może używasz Clear URLs lub w uBo / AG czegoś z queryprune/removeparam.

Ostatecznie kupiłem Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold, mam nadzieję, że posłuży mi na lata.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.