Zasilacz do 150zł i moje wymagania

Witam.

Szukam zasilacza który posiadał by dwie wtyczki PCI-E 6pin , lub jedną wtyczkę PCI-E 6pin i 5/6 złączy molex

Zasilacz musi uciągnąć zestaw

AMD Phenom II X4 (jeszcze nie wiem dokładnie jaki, napewno ok. 120W)

8GB RAM DDR3

ATI HD4870 (i stąd właśnie potrzebne mi są dwie wtyczki PCI-E 6pin, lub jedna PCI-E 6pin i 2 złącza molex).

Liczę na waszą pomoc.

W tej cenie trudno znaleźć dobry, nowy zasilacz, więc proponuję Silverpower 600W - 2 wtyczki 6-PIN i 6 molexów.

Dziękuje za szybką odpowiedz, ten zasilacz wystarczył by do OC tego zestawu co mam w opisie? Prock’ a do 3,3ghz i karte 620/860 (lub więcej, na aktualnym tylko tyle wycisłem bez artefaktów, lecz nie chce spalić kompa więc przywróciłem oryginalne zegary) ?

Aha i jeszcze jedno, czemu ten zasilacz jest prawie 100% tańszy od nowego? czyżby już “ledwo żyły”?

na grzyba podkręcać tego kompa jak jest mocny i dobry

Mówię o tym w opisie :smiley: Ten w temacie to mój przyszły komp do lipca mam nadzieje będę go miał :smiley: A do lipca chciałbym trochę podkręcić starego (akutalnego) kompa.

Tak, nawet zasilacz 500W by wystarczył do OC tego zestawu. Co do ceny to jest dobra - używany; nie najnowsza, ale dobra konstrukcja Seasonica, ludzie nie znają tej marki. Jednak poro osób kupuje te sztuki i sobie chwali :wink:

My tu pitu, pitu a tam aukcja się kończy :lol: A kase w poniedziałek będę miał, mam nadzieje że sprzedawca (o ile nie sprzeda wszystkich sztuk) wystawi zasilacz jeszcze raz. Jakby był czarny scenariusz, to jest jakaś alternatywa? jakiś podobny zasilacz w tej cenie?

napisz do niego na PW i się dogadaj.

chojinka, jak bym wiedział że na 100% bym miał tą kase, to bym juz to dawno zrobił… Jednak nie jest to pewne na 100%. Wracając do tematu, znajdzie się drugi podobny zasilacz?

na allegro są non stop SILVERPOWER 600W z gwarancją lub bez i czasami licytacja jest od 60zł ale i tak dużo taniej nie kupisz niż za 120/130 zł

Aha, ok. Wielkie dzięki za pomoc wszystkich.

Miłego weekendu i jescze raz dzięki :slight_smile: