Zasilacz do 200 złotych

Witam,

Od kilku dni zaczął przegrzewać mi się procesor do dość wysokich temperatur. Problem pojawia się u mnie już po raz drugi, za pierwszym razem efekty były identyczne a przyczyną spalony zasilacz. Komputer po powrocie z serwisu chodził bezproblemowo, gdy objawy znów się nawróciły. W prawdzie nie jest jeszcze tak katastrofalnie (wtedy temp. procesora wynosiła 90 stopni Celsjusza), zamierzam jednak przeciwdziałać zanim znów PC wyląduje w serwisie. Dlatego zamierzam wymienić zasilacz na taki który uciągnie Quada i w przyszłości poradzi sobie z nowszymi podzespołami.

Aktualna konfiguracja mojego PC:

Procesor: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)

Płyta główna: Gigabyte (ID) 10/31/2007-NF73-6A61NG03C-00

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8500 GT

System operacyjny: Windows Vista 32bit-y

Dodam jeszcze że w niedługiej przyszłośći planuje zamianę 8500 na kartę pokroju 9800. Dlatego chcę zasilacz który poradzi sobie z Quadem i nie będzie sprawiał problemów z resztą podzespołów. Oprucz tego planuję wymiatnę chłodzenia i podkręcanie Quada więc dochodzą dodatkowe obciążenia.

Zastanawiam się nad tym zasilaczem -klik. Proszę o jakieś sensowne sugestie osób które mają w tym temacie potrzebną wiedzę.

Bardzo dobry zasilacz w tej cenie, lepszego nie znajdziesz, można dołożyć do Corsair’a 450.