Zasilacz do apple?!

Witam mam pytanie wpadł mi ostatnio komputer apple Power Mac G4 Wygląda na to że wszystko jest w nim poza zailaczem I Oto główne pytanie czy zasilacz od zwykłego pc bedzie pasowac?? tzn. w obudowe pasuje idealnie bo juz go zamontowałem ale boje sie odpalic zeby nie uszkodzic kompa?? A przy okazji bo z tego co wiem to ten komp przyjechal z francj wiec domyslam sie ze tam bedzie zainstalowane francuskie oprogramowanie czy mozna legalnie sciagnac odpowiednie oprogramowanie z sieci z polskim interfejsem ewentualnie angieslkim ?? I zainstalowac na tym sprzecie??

http://allegro.pl/item537061807_zasilac … rytas.html ??

nie możesz bo to będzie nielegalne spróbuj w panelu sterowania czy tam czyms zmienić język na angielski bo na 100% polaka nie będzie bo pojawił się dopiero w leopardzie albo ściągnij plik do zmiany języka na polski

NIe jezeli chodzi o zasialcz to ten link co dales to raczej nie ten bo koles od ktorego dostalem przyniosl mi ten zasilacz co byl zamontowany tylko ze w proszku i naszczescie wyglada calkiem normalnie?? NIelegalne?? cale szczescie ze mi to przyblizyles bo myslalem ze to jest na takiej zasadzie jak sterowniki do sprzetu ze mam sprzet i moge sobie je reinstalowac na dowolna obslugujaca dany sprzet wersje ale trudno