Zasilacz do karty GeForce with CUDA GT220 Gigabyte 1GB

(Mario99228) #1

Mam zasilacz 350W chce kupic karte graficzną GeForce with CUDA GT220 Gigabyte 1GB w specyfikacji rekomendowany zasilacz to 400W czy w tym wypadku istnieje ryzyko ze karta nie będzie działać prawidłowo ? komputer 4 letni procesor intela, 512Mb ram, dysk 160GB.

(Mateusz Rogolski2) #2

Podaj dokładnie nazwę zasilacza i model.

(Mario99228) #3

MODE COM FEEL-350W ATX

(Mateusz Rogolski2) #4

Musisz niestety zmienić zasilacz na markowy np: http://allegro.pl/oryginalny-fortron-40 ... 24567.html

a kartę graf. to do gier zamierzasz kupić?

(Mario99228) #5

Nie, poprostu poprzednia padla i nowa musze kupic

(minimen) #6

ta karta pobiera około 60W więc jeśli masz porządny zasilacz renomowanej marki to i nie korzystasz z pełni jego mocy to karta będzie działać ale jeśli zasilacz ma pracować ponad miarę jego możliwości to karta może ruszyć , lecz wtedy zasilacz może szybko się zepsuć. A tak w ogóle to napisz jaki masz zasilacz i jaki sprzęt ogólny bo jeśli chcesz dopiero kupić kartę graficzną to może uda znaleźć się coś podobnego za może jakąś niższą bądź niewiele wyższą cenę ,o podobnych bądź lepszych parametrach i mniej prądożerną.

-- Dodane 28.06.2011 (Wt) 10:23 --

teraz posiadam zasilacz CHIEFTEC GPS450W ale poprzedni zasilacz miałem MODE COM FEEL-350W ATX i pracował mi on 4 lata bez szwanku i jeszcze by chodził, ale gdy wymieniałem kartę na mocniejszą musiałem zmienić zasilacz. A z tego co się orientuje to MODE COM FEEL-350W ATX znajduje się na tzw. czarnej liście http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html.

-- Dodane 28.06.2011 (Wt) 10:26 --

:smiley: jeśli karta ma być tylko po to by była to mam na sprzedanie kartę ATI Radeon HD4350 512gddr2 za jakieś 50zł + koszt przesyłlki. :smiley:

(Mateusz Rogolski2) #7

Takie zasilacze mogą pracować i 5 lat bez szwanku, lecz jak się zepsują, ciągną za sobą cały komputer.

"ta karta pobiera około 60W więc jeśli masz porządny zasilacz renomowanej marki to i nie korzystasz z pełni jego mocy to karta będzie działać ale jeśli zasilacz ma pracować ponad miarę jego możliwości to karta może ruszyć , lecz wtedy zasilacz może szybko się zepsuć. " co ma piernik do wiatraka?

Najlepiej to podaj budżet jaki masz i doradzimy :stuck_out_tongue:

(Mario99228) #8

Na kartę kasa to 250 zł. Dobrze bylo gdyby obyło sie bez zmiany zasilacza

(Mateusz Rogolski2) #9

Hm, to już Twój wybór, ale uprzedzam, że takie zasilacze są niebezpieczne, a zasilacz, który proponowałem jak na swoją klasę i moc baaaardzo tani. Ten Modecom już pewnie spalił Ci grafikę, dlatego musisz wymienić. Co do grafy, to chyba jedynie GF9800GTX.

(Deliverius) #10

Nie kupuj zbyt mocnej karty bo procesor nie wyrobi na zakręcie i z karty grafiki wyciągniesz 30% ;/

(Mateusz Rogolski2) #11

Najlepiej niech sprzęt poda jaki ma i po problemie ^^

(Mario99228) #12

To może poprostu karta o podobnych parametrach do GV-NX73T256P-RH

(Mateusz Rogolski2) #13

http://www.gigabyte.pl/products/page/vg ... 3t256p-rh/

o matko jedyna to jest GF 7300GT

{ciach}