Zasilacz do konkretnej konfiguracji

Cześć wszystkim

Jaki zamontować zasilacz do takiej konfiguracji:

Sempron 3400+ AM2

1GB Ram 667MHz - marki Kingston

GeForce 7300GT 128MB Galaxy Zalman

Dysk 320GB

DVD-RW

lampka świecąca do USB :stuck_out_tongue:

miałem Tracer 350W ale odszedł ode mnie :-x pociągając za sobą dysk 40GB WD oraz nagrywarkę CD-RW :slight_smile: całe szczęście że tylko tyle !!

Jak najtańszy ale SENSOWNY. Nie mam za dużo kasy, bo niedawno grafikę kupiłem ( i wtedy było malutkie bum jak grałem w GTA:VS).

Dobrze by było jakby miał 12cm wentylator umieszczony u dołu a nie z tyłu.

Bardzo proszę o bezpośrednie linki.

Widzę że polecacie Fortrony i Delty - może mi ktoś powiedzieć czy są głośne? np porównując do standardowego wentylatora Seprona64/Athlona64 :slight_smile:

Aha - mam 50zł i w tym powinien być transport (np allegro) :cry:

hmmm… za 50zł to fortron 350w tha-p

możesz też dołożyć do amacroxa ax400-pnf

W tej cenie coś takiego:

http://www.allegro.pl/item195824487_delta_350w_pfc_noise_killer_gw_12_mies_fvat_ss.html

http://www.allegro.pl/item197273450_mega_promocja_fortron_350_w_atx_24pin_2x_sata_pci.html

więcej na allegro.pl

Przerabiałeś na własnej skórze do czego służą tanie zasiłki. Odżałuj kasę na coś porządnego. :mrgreen:

Reszta przeżyła?

Mi wentyl na cpu chodzi do 1000rpm w idle, jest cicho zasiłka też cicha.

MDN® 25A na +12, lub Delta z mocnymi +12

Ta ma 18A, są silniejsze.

Jak masz więcej Amacrox AX400 110 zł.

wszystko oprócz dysku 40GB i nagrywarki CD. Akurat nie szkoda ich.

Reszta jest OK. Sprawdzone na zasilaczu sąsiada. Podobny wynalazek. :mrgreen: Komputer się włączył odpaliłem gry, działa identycznie jak wcześniej. Chodził 2 godziny i wszystko było OK. Czyli nic jak się cieszyć :wink:

Delty są dobre? bo widzę że mają przystępną cenę i by mnie było stać na niego. Na 100zł i amacrox ax400 mnie aktualnie nie stać. Delta nie wystarczy ??

Delta czyli Chieftec.Zadna rewelacja ale zly nie jest.

Ja bym jednak poszedl za czyms ze stajni FSP - Fortron,Sprakle,Modecom (ale nie Feel) albo Amacrox.Nie przejmuj sie az tak bardzo, Twoj komputer nie potrzebuje niewiadomo ile produ - 7300gt sa raczej oszczedne.