Zasilacz do laptopa HP

Cześć. Muszę kupić zasilacz do laptopa HP Pavilion dv6700 - dv6920ea. Laptop zakupiony był w Anglii. Obecny zasilacz się spalił i muszę zaopatrzyć się w nowy. Gdzie mogę kupić zasilacz do tego laptopa? Może być oryginalny lub jakiś dobry zamiennik.

Ja bez problemu znalazłem na Allegro, ceny od 49,99.

na allegro lub chalach targowych w miejscach gdzie sciagają sim-locki i naprawiają komputery itp.

A możesz podać jakiś przykładowy link? Bo tego jest tyle, że ciężko idealnie dopasować…

http://allegro.pl/listing.php/search?sg … asilacz+HP

Kupiłem Qoltec Monolith 100W :slight_smile: Do zamknięcia

Dobry wybór. Z tego co wiem administratorzy nie zamykają już tematów na forum chyba że łamią one regulamin :slight_smile:

Myślę, że dobry :slight_smile: Jak na razie działa jak należy i wielki plus za to ze jest uniwersalny z dużą ilością końcówek.

Dawno nie wchodziłem na to forum więc nie wiedziałem, że nie zamykają topiców :slight_smile:

Jak mówisz o końcówkach to masz na myśli Europejskie + Brytyjskie końcówki do gniazdek (osobiście by mi się to mega przydało).

Nie ma problemu :slight_smile:

Wiesz co, nie wiem czy te końcówki jakoś można podzielić na EU i UK, ale mam lapka właśnie kupionego w Anglii (jakieś 3 lata temu), seria dv6700, model dv6920ea i sprzedawca sprawdzając ten zasilacz (końcówkę) coś tam mówił pod nosem, że “o pavilion a takie cienkie wejście”, ale w końcu dopasował. W zestawie jest 9 końcówek, sprawdzałem już z Samsungiem RV540, Lenovo i jakimś Acerem i działa :slight_smile: