Zasilacz do laptopa - prośba o poradę

Cześć :slight_smile:

U nich to nie kupuj ! Ja osobiście mam przykre doświadczenia, a m. in. bardzo nieprzyjemna obsługa.

 

Zgłosiłem do nich tuż po zakupie niedziałający prawidłowo sprzet (kupiony jako “nowy”), a oni zamiast wymiany zaproponowali mi naprawę gwarancyjną u producenta (bez ich udziału). Potem kilka nieprzyjemnych rozmów i oczywiście długie oczekiwanie po zwrocie na kasę - już nie wspomnę o tym, że finalnie wyszło na to, że pokryłem wysyłkę w obie strony - co świadczy dodatkowo o ich niewłaściwym podejściu. Oczywiście w odwecie za negatyw otrzymałem również negatyw (mimo, że jako klient wywiązałem się w 100% z transakcji - > zapłaciłem przez PayU w dniu zakupu, a przesyłkę odesłałem KURIEREM !)

 

JA U NICH NIE KUPIĘ NAWET W PROMOCJI ZA 1gr . I NIE POLECAM NIKOMU - SZKODA NERWÓW

 


Co do zasilacza to poszukaj takiego, który ma identyczne parametry:

 - czyli najważniejsze napięcie wyjściowe (19 V)


Uniwersalny możesz kupić, ale po co Ci takie cudo ? Im prostsze rozwiązanie tym lepiej… Chyba, że planujesz zmianę / dokupienie sprzetu w niedługim czasie…

? 0_0 ?  - ale mnie zdziwiłeś tym.  Zacząłem kupować u nich jakieś 5-6 lat temu i jeszcze nie spotkałem się z inną, niż miła obsługa. Ba, raz nawet z mojej winy zepsuł mi się grill elektryczny i jak doszło co do czego i wyszło, że ewidentnie moja wina - dostałem nowy i nawet nie płaciłem za przesyłkę. No cóż, każdy ma swoje doświadczenia, ja mam tylko dobre, a że za każde zakupy dostaje się pkt lojalnościowe, to po kilku zakupach masz coś za free, albo dużo taniej.

No dobra, każdy ma swoje zdanie :smiley: ale nie o tym - jak ten zasilacz? Znajomy kupił i chwali, ale ma innego laptopa.