Zasilacz Do OC

Witam chcę podkręcić swój PC ale na tym zasilaczu wolę za bardzo nie próbować a wiem że mój komp ma potencjał…:stuck_out_tongue:

Chce dobry stabilny zasilacz który posłuży mi przez wiele lat i rozbudowa podzespołów nie będzie mu straszna :mrgreen:

A wiec do rzeczy środki to około 150 mniej może być więcej.

Zależy mi, aby zasiłka była cicha dobrze wykonana no i aby pasowała do mojej płyty głównej (patrz podpis)

To tyle :smiley: czekam na propozycje…

Też właśnie myślę nad zasilaczem.

Czytałem trochę opinii i podobno bardzo cichy i niezawodny jest Corsair. Niestety taki zasilacz 450W kosztuje prawie 250 zł. Chiefteki są trochę tańsze ale niektórzy na nie narzekali. Sporo osób chwali tez sobie Amacroxy ale za tę cenę to można kupić ale 350W.

No właśnie- dorzucę też swoje pytanie: 400 W starczy czy to za mało na najbliższe lata?

amacrox warrior 400pnf 350w

modecom mc 400w

chiaftec 400w

Złączono Posta : 27.11.2007 (Wto) 10:39

starczy

Spokojnie starczy na amacroxa ax450

Złączono Posta : 27.11.2007 (Wto) 10:41

Starczy gdy jest to firmowa 400W-tówka co innego jak jest to jakiś codegen czy no-name to nie starczy

Wolał bym 450W to ile kosztował by dobry 450 Watowy zasilacz

150zł-200zł

To jaki polecasz taki jak twój ??

Tak amacroxa ax450 lub chiefteca 450W

To chyba pozostaje mi polować na Amacrox Warriora 450 bo chiefeca są podobno głośne… a jak jest z amacroxami?

Amacroxy to są produkcji FSP Group która produkuje m.i.n: BeQuiet, Modecom MC wiec są to bdb zasilacze o dobrym stosunku cena/wydajność.

Ciche one są :slight_smile:

Widzę że w opisie to co druga osoba ma wojownika więc skoro je chwalicie to zaufam wam :slight_smile:

Pytanie Amacrox Warrior AX450-PNF to 400 W czy 450??

na serio ax450pnf ma 400W

ale jego moc szczytowa to 450W

tzn. ma 400w a działa jak 450W (zupełnie jak procki amd ma 3000+ a zegar 1,8GHz a działa jak P4 3GHz)

O rly?

450 to moc szczytowa zasilacza, z która może pracować chwilowo, nie cały czas.

Ja u siebie sprawdzałem go przy mojej konfiguracji i w stresie czy w idle ma idealne napięcia 8)