Zasilacz do zestawu

Poszukuję niezłego zasilacza do zestawu: E 8400, MSI P45 NEO 2FR (lub P35 Neo2, Asus P5Q/P5QEPU), Samsung F1 640GB, Patriot 2x1GB CL4 LLK, Cooler Master 330/331, Pioneer 216D/215, Gigabite ATI HD 4850 Zalman, LG LCD 22"" W2252TQ-PF.Chcę kupić na agito lub w siriusie. W agito nie ma zbyt wielkiego wyboru, myślałem o zasilaczu Pentagram SilentForce CAV 500A, w siriusie o OCZ StealtthXStream 500W rev.2. Cena zestawu z monitorem to max. 2800 zł. Co sądzicie o tym Pentagramie? Czy warto dopłacać do płyt z chipsetem P45?

OCZ StealtthXStream 500W rev.2

Co do drugiego nie wiem, ale ten jest świetny.

Pentagram bez rewelacji, za to OCZ spoko.

OCZ SXS 500 lub Corsair 450 :wink: (ten drugi droższy).

Ok. dziękuję bardzo. A jak z płytami głównymi? Czy warto dopłacać 70 -90 zł. zł. do P45, czy brać z chipsetem P35. Asus P5K 280 zł. , Msi P45 NEO2 -370 zł. Czy te starsze płyty będą dobre do podanego zestawu?

Polecam Corsair 520 lub 620HX - droższe, ale sprawność powyżej 80% i cichuteńkie chłodzenie.:mrgreen:

Update:

Osobiście dopłaciłbym do P45 - w końcu ma to trochę popracować.

Osobiście dopłaciłbym do P45 - w końcu ma to trochę popracować.:mrgreen:

Te zasilacze Corsar są chyba trochę za drogie i mogę nie zmieścić się w budżecie jeśli dopłacę do P45. Zdecyduję się chyba na OCZ StealtthXStream 500W rev.2 - 195 zł. A ten Pentagram SilentForce CAV 500A kosztuje tylko ok. 170 zł. Wiecie coś o nim. Czytałem o nim na PC Format i tam go polecają. Dać sobie z nim spokój?

Bierz OCZ StealthXtreme REV 2 (koniecznie).

Btw, na allegro Corsaire VXEU 450W znajdziesz tanio.

Co ty się tak uparłeś na tego Pentagrama ? Już ci wyżej napisali co kupić, w czym jeszcze problem ?

Dziękiuję za wszystkie rady. O tego Pentagrama pytałem, gdyż chwalono go między innymi za cichą pracę. Temat można jednak już zamknąć, zamówiłem zestaw jak w pierwszym poście z zasilaczem OCZ i płytą MSI Neo 2FR.