Zasilacz I-BOX?

powiedzcie mi coś o zasilaczach firmy I-BOX bo mam okazje tanio kupić a nie wiem czy jest to coś wartego kupowania

Ja bym za darmo tego nie wziął. :wink:

nie korzystaj z tej “okazji” tego szajsu nie opłaca się nawet do obudowy przykręcić…

a jakie jeszcze w cenie do 100zł mogę kupić ale dobrej firmy?

fortron 350W HLN z allegro lub delta 350W

a modecom mc-400atx?

jak za 100zł kupisz to bierz.

masz link do niego?

nie bo ja bym go w sklepie kupował za 114zł.

a jaka jest roznica miedzy modecom mc-400atx od ModeCom FEEL III 400Wat ATX od MODECOM FEEL-400 ATX 400W

ktory z nich jest najlepszy i jaka jest roznica miedzy nimi?

duża różnica…

modecom mc = dobry zasilacz

modecom feel = szajs, spalacz…

chyba nie chcesz kupić tego feel’a za 114zł?

Jakby dopłacali 114zł to nie bierz bo sprzęt zniszczysz (spalisz). :slight_smile:

no właśnie nie wiem bo w jednym sklepie mc jest za 180 zł a w drugim modecom za 114 wiec podejrzewam że będzie to właśnie ten FEEL.

Jakiej firmy jeszcze zasilacze są dobre? bo u mnie nigdzie Fortrona nie ma :frowning:

tagan, chieftec, enermax, fortron, antec, huntkey, Be Quiet, Amacrox, Hiper, OCZ, Corsair, Topower, Silverstone, modecom mc, Pentagram,

Amacrox Warrior

a który z nich o mocy 400W kupie w cenie 100-120zł?

amacrox warrior ax400pnf ~125zł

dobra a czy on ma to zabezpieczenie że w razie spalenia spala się tylko zasilacz a nie połowa kompa?

amacrox jest bezpieczny sam kompa Ci nie spali :slight_smile: no jak piorun trzaśnie gdzieś blisko Ciebie i wzbije za wysoko napięcie a komp będzie podłączony do sieci to żaden zasilacz nie pomoże…

ale niektóre mają tak że podczas spalenia się zasilacza palą się różne części w kompie i chce kupić jakiś z takim zabezpieczeniem

ten na pewno kompa Ci z dymem nie puści… jak chcesz dodatkowe zabezpieczenia to musisz 200zł do zasilacza dorzucić :stuck_out_tongue:

aha :stuck_out_tongue: a te co podałeś mi wcześniej to kupie jakieś inne do ~120 zł czy tylko ten amcrox?