Zasilacz komputerowy do płyty głownej ale na 12V nie na 230V

Witam!

mam do sprzedania ciekawą rzecz :slight_smile: mianowicie zasilacz komputerowy (tak zwany PicoPSU) który zasilany jest napięciem 12V, natomiast na wyjściu daje odpowiednie napięcia dla płyty głównej. Jego moc może przekraczać troszkę ponad 120W, także spokojnie nadaje się do stworzenia cichego i wydajnego serwera w domu.

Dodatkowo razem w zestawie mam do sprzedania specjalny zasilacz 12V 10A DC na prąd stały, jest to dość drogi i niespotykany zasilacz (bardzo trudno go kupić).

Zasilacz PICO PSU, sprzedam za 120zł, natomiast zasilacz 12V 10A, za cenę 160zł.

Łączny koszt 280zł za obie rzeczy.

Do ceny przedmiotu trzeba doliczyć koszty wysyłki (wspólne bez względu na ilość przedmiotów), średnio będzie to ok. 11-16 zł, zależnie od szybkości, i wyboru dostarczenia przedmiotu.

Myślę że warto. Oba sprzęty nadają się wyśmienicie do zasilania AtomPC (aż za dużo mocy :D) albo do starszych płyt głównych i stworzenie serwera domowego. To że podane jest 120W wcale nie oznacza iż tyle będzie ciągle pobierał.

Jeżeli chcesz mieć komputer zasilany na 12V np. w Car PC, to polecam zakupienie u mnie tego zasilacza.

ZASILACZ Pico PSU, ma gniazda:

* standardowe 20 PIN ATX do płyty głownej

* zasilanie SATA

* Molex

* 4 Pin P4

* FDD

* DC input 12V

Wyśmienicie nadaje się (dedykowany) do płyt z procesorami Intel Atom. Polecam go również osobom które chciały stworzyć zasilacz bez wentylatora (usunąć wentylator z zasilacza by zrobić komputer bezszelestny). Po co? Skoro można kupić taki fajny tani i wydajny zasilacz.

to jest cena na prawdę NIE WIELKA! NA ALLEGRO KOSZT SAMEGO PICO PSU TO OK. 230zł + zasilacz za 190zł!

o zasilaczu DC:

EA11353A

AC Input 100/240V ~2,5A, 50-60Hz

DC OUTPUT 12-17V 10A MAX & 120W Max.

12V - 10A Typical

Markowy produkt HQ.

KONTAKT:

GG 5830415 zawsze niewidoczny!

email: alan.elektro@vp.pl

lub PW.

Alan S. ZAPRASZAM!

JESTEM PEWNYM sprzedawcą, mam ponad 300 pozytywnych komentarzy na Allegro, zero negatywnych lub neutralnych, kupując u mnie masz pewność otrzymania przesyłki szybko, sprawnie, oraz zgodnie z zamówienie. Jest możliwość wystawienia aukcji w dowolnym serwisie aukcyjnym, Allegro, ebay, świstak, czy inny.

Obie rzeczy są nowe. A oto fotki.

IMG_4008.JPG

IMG_4010.JPG

IMG_4007.JPG

IMG_4005.JPG

Schematycznie wygląda to tak:

sch.jpg

Zasilacze z serii picoPSU charakteryzują się kompaktową konstrukcją z mniejszą ilością kabli, przez podłączenie się bezpośrednio do złącza na płycie głównej ATX

Wykorzystuje technologię bezgłośnego systemu odprowadzającego ciepła bez użytku jakich kolwiek części ruchomych (wentylator) Pending HyperWatt

picoPSU posiada kilka zasadniczych zalet w porównaniu z tradycyjnymi zasilaczami:

* pasuje do wszystkich płyt głównych wyposażonych w 20 lub 24 pinowe złącze ATX

* bardzo cicha praca

* bezgłośny system odprowadzania ciepła bez użytku części ruchomych

* wydajne projektowanie, nie grzeje się

* uniwersalne użytkowanie: auto, praca dom itp.

Oddzielnie można było by kupić, interesuje mnie Psu.

chciałbym sprzedać obie rzeczy, (zasilacz , + psu + dodaje gniazdo 2,5/5.0 bodajże)

280 + wysyłka + ewentualnie jakieś koszty aukcyjne.

Cena jest niska, dlatego iż jeżeli sprzedam sam PSU, to nie uda mi się już sprzedać zasilacza 120W… bo jest o wiele więcej chętnych na sam PicoPSU. Także proszę rozważyć zakup i tego i tego :slight_smile: i tak cena jest atrakcyjna :slight_smile: a zasilacz jest nowy, kupiony w sierpniu nie używany. Nie ma żadnych śladów użytkowych. Na allegro po 160 jest identyko. Pozatym i tak musisz czymś zasilać ten układ :smiley: a tutaj mocne 120W.