ZASILACZ ModeCom 400W czy fortron 350W -mdn?

Mam zasilacz Megabajt MGB-350ATXP4 i po trzech latach wyrobił mi się w nim wentylator. Jaki model wentylatora proponujecie na zmianę do tego zasilacza?? I czy ktoś posiada instrukcje jak go przełożyć??

najlepiej zmień ten zasilacz :stuck_out_tongue:

wentylatorek dowolny jeśli zależy ci aby był cichy to coś z AC polecam :stuck_out_tongue:

co do instrukcji …

czy do wszystkiego potrzebna ci instrukcja ? nawet do czegoś tak prostego jak wymiana wiatraka ? :?

prawdopobnie będzie wlutowany na płytke w zasilaczu więc trzeba będzie go albo odlutować (niepolecam jeśli niemasz obejścia z lutownicą) lub przeciąć kabelek i połączyć z z kabelkami od nowego wiatraka zlutować i zaizolować (najlepiej koszulką termokurczliwą) :stuck_out_tongue:

mam nadzieje że jasne wszystko ? :stuck_out_tongue:

oj po co się bawić z tym shitem jak to cała elektronika i inne duperele w tym zasilaczu są do bani, wymienić cały zasilacz i spać spokojnie.

Podaj cenę jaką chcesz wydać na zasiłkę :wink:

Ehh… stary megbajt… :stuck_out_tongue: Wymieńilem na Fortorna i teraz się ciesze… :smiley: pozatym opo odsprzedaniu go kumplowi pochodził 5 miechów i sie spalił… dobrze że tylko megabajcik… :stuck_out_tongue:

no nie wiem… za duzo kasy to nie mam a co macie taniego?? i wmiare porządnego??

Zdaje sie na was :slight_smile:

wiec pomóżcie :frowning:

No to Mc dobrą propozycję podał :stuck_out_tongue:

fortron 350W -mdn

z allegro :wink:

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 13:38

http://www.allegro.pl/item122508822_rew … ancji.html

http://www.allegro.pl/item123254065_pro … pci_6.html

To co jeszcze macie?? może coś mocniejszego, na przyszłość??

Twój megaszajs był o wiele słabszy od fortrona,

to może za darmo trzeba ci dać najmocniejszy zasilacz na rynku? :x

Ja bym się nie obraził za taki prezent. :mrgreen:

Tylko po co? Fotron 350W w zupełności wystarczy. Ten Megabajt w szczytoych momentach mógł penie wytworzyc ze 320W… :stuck_out_tongue: a Frotron 350W bezproblemu to wytworzy. Można wziąć wersje 400W, ale ma słabszą linie +12V potrzebną do podkręcania

aha, to niech bedzie fortron 350W -mdn :mrgreen:

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 13:54

Boje się jeszcze że mogę sobie nie dać rady z podłączeniem jego… :frowning: Może macie jednak jakieś wskazówki??

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 14:06

A co sądzicie o ModeCom 400W FEEL II LC-B400 ??

Jak kupujesz komputer świat to ze 3-4 numery do tyłu jest o wymianie zasilaczy i jest cala instrukcja z obrazkami ale i bez tego sobie poradzisz.

EDIT:

Jest to nr 200 (13/2006) strona 26/27

aha to jaki w końcu ten zasilacz bedzie lepszy?? :?

feelom mówimy NIE :!:

Lepiej podaj kwotę jaką masz, ale pewnie nie wiele, także zostaje fortron 350W -mdn

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 14:19

a czy my musimy powtarzać pięć razy w kółko?

Aha czyli według was lepszą jakość ma fortron 350W -mdn??

Wole być pewny :smiley:

Złączono Posta : 28.08.2006 (Pon) 14:33

A może mugłbyś mi ze skanować i wysłać na e-mail te trzy, czy cztery strony tego poradnika…

Bo ja Komputer Świat kupuje nie ragularnie i akurat tego numeru nie mam :frowning:

Ty nie masz tego numeru a ja skanera no cóż takie jest życie ale cos sie pomysli moze inni uzytkownicy mają??

Aha… szkoda :frowning: To kto ma jeszcze ten numer?? :slight_smile:

A może to jest nielegalne, żeby skanować i przesyłać strony jakiejś gazety, nie uważacie?

chyba sie nikomu nic nie stanie… bo to są tylko trzy strony… Można to zrobić tak, że niby no mi sprzedaje swoją gazete… A to jest legalne.

jej :expressionless:

http://www.google.pl :?

znajdziesz co i jak jeśli tylko poszukasz :?

to ja rozwalę budkę telefoniczną, chyba nikomu nic się nie stanie…a później może być pomocna przy wypadku …

google twoim przyjacielem