Zasilacz piszczy czasami czy to normalne?

prosze o odpowiedż

z góry dzięki! !!

Nie, aczkolwiek dopuszczalne o ile wszystko gra i trzyma parametry. Jak masz zasilacz na gwarancji to reklamacja.

A co to za zasilacz?

Nowy?

Możliwe, że to padające łożysko w wentylatorze zasilacza.

Możliwe też że po prostu piszczy jakiś tranzystor a coś takiego nie podlega wymianie niestety :slight_smile: Też kiedyś tak miałem ale pojakimś czasie przestał ;]

jest to nowy zasilacz

kupiłem go żeby mój komp jakoś funkcjonował do czasu aż pojade do polski i kupie se jakiś dobry zasilacz.

a nie jest to wentylator bo to piszczy ze środka ,wiem bo przysłuchiwałem sie.

nazwa to EYE-T 450W może ktoś skojarzy nazwe.

śmierdzi mi to no-name… ile kosztował?

a ile będziesz miał na niego kasy? to coś doradzimy :wink:

PS. i oczywiście jaki masz komputer…

to co piszczy to pewnie są to cewki. Ostatnia partia znanej i cenionej marki zasilaczy Corsair tak właśnie ma. Nie jest to normalne ale nie powinno być też problemów. Osobiście dla świętego spokoju bym reklamował.

Proponuję odkręcić zasilacz, z wiatraczka odkleić nalepkę zdjąc gumową osłonkę i przesmarować np.wazeliną techniczną.Zasilacz jest zabudowany więc lokalizacja pisku może być złudna.

Kolega też kiedyś tak miał, chodziło parę tygodni po czym… zasilacz wyleciał w powietrze :? Tak więc ja bym się z tym do SERVICE przejechał jeżeli jest na gwarancji :mrgreen:

a ile będziesz miał na niego kasy? to coś doradzimy :wink:

PS. i oczywiście jaki masz komputer…

Erhe92

patrz mój post wyżej, wybierz może coś innej równie cenionej marki.

ja mam podobnie z karta graficzna, słyszę jakieś brzęczenie ale to nie wentylator, bo jak przytrzymam palcem to nadal słychać i tylko podczas gier 3D jak się lokalizacje wczytują to nic nie słychać w czytają się i znowu, nie przeszkadza mi to za bardzo ale zastanawia mnie czym to jest spowodowane. Kiedyś był temat że ktoś ma podobny problem z 88GTX ale nie mogę znaleźć.

Mój Pentagram też piszczał, ale go zareklamowałem, bo pisk był nie do zniesienia. Dostałem drugi zasilacz, który też piszczał, ale tylko odrobinę, a teraz przestał całkowicie. Jak pisk jest nie do wytrzymania to go zareklamuj, a jeśli da się wytrzymać to poczekaj, może sam przestanie

Mi to nie przeszkadza ale się zastanawiałem od czego to ;p