Zasilacz TFX 400W czy da radę

Witam, planuje kupić zasilacz Modecom MC-S85-400T 400W TFX.
Mam procesor AMD FX-8350, 1x 8GB RAM oraz Dysk HDD 500GB. Aktualny zasilacz Fortron 220W TFX.
Moje pytanie jest takie - Jaką kartę graficzną wybrać do niego low profile? Ewentualnie czy polecacie inne zasilacze w tym formacie?

Ten Modecom to po 1 szit, po 2 ma tylko 300W na linii 12V, więc zostaje grafika pokroju gtx 750/1050.
Na Twoim miejscu pomyślałbym nad zmianą obudowy na normalny ATX i dać normalny zasilacz.

Nie zależy mi na jakiejś super karcie. Aktualnie lecę na integrze, mam konsole więc na niej gram w nowe tytuły, a kompa chce do starszych lub mniej wymagających gierek. Nie chcę też zmieniać na razie obudowy, może w przyszłości. Tak jak ogladałem się za kartami to GTX 750 Ti wydajnościowo wystarczy na spokojnie, ewentualnie coś tańszego.
Myślisz ze TFX Power 2 300W od be quiet byłby lepszy? A może lc power 350W lub seasonic 300W?

Coś tańszego od 750 to złom i wizyta straży pożarnej do truchła komputera… Policz sobie całkowite obciążenie: procek 125W, karta 75W, płyta i reszta z 50w, a Ty stare i kiepskie zasilacze na 90% chcesz obciążać, o ile lini 12 na 110% nie weźmiesz. :wink: