Zasilacz tracer 4life 400 i hd 5770 da radę?

Witam jak już pisałem na moich postach spaliła mi się płyta główna więc pożyczyłem kompa od ciotki.Komp dobry ponieważ składa się z

AMD ATHLON 64 x2 (2x2.19ghz)

1gb ram

i właśnie bardzo słabiutka karta bo geforce 7100 gs

I moje pytanie to czy da radę włożyć do tego zasilacza sapphire hd 5770 1gb i jakie jest ryzyko (zwiechy,resety itp) czy można spalić zasilacz ?

To jest najsłabsza grafika jaką mam w domu ten hd 5770 a na tym geforcie nawet gry z 2000 roku się tną.

Możliwe spalenie zasilacza, ta seria jest bardzo słaba, proponuję zmianę zasilacza.

właśnie ja czekam aż naprawie swojego kompa tego z podpisu i nie chce inwestować w zasilacz chyba że przełożę tego mojego OCZ MODXSTREAM PRO 600 wat

ale wolałbym spróbować tak tylko wiem że to syf z tego zasilacza

grafika ta

http://allegro.pl/sapphire-5770-1024mb- … 56611.html

jakbyś przełożył zasiłkę to wszystko okej, do tego tracera bym nie ryzykował

Tracer ma 180W na linii 12V, zdecydowanie za mało. Skoro masz okazję skorzystać ze swojego porządnego zasilacza, czemu wolisz używać czegoś, co może puścić z dymem wszystkie podzespoły?

Jak piszą poprzednicy,nie ryzykował bym spaleniem części,to jest atrapa zasilacza,już ten OCZ jest 20 razy lepszy

tak wiem przełożę chyba tego OCZ ;] bo na tej grafice sie nie da w nic zagrac ;d

a tak żeby nowego tematu nie robić włożyłem hd 5850 do mojego zestawu z podpisu płyta główna była MSI 870a-G54 i po chwili spaliła się płyta główna to może być przez uszkodzoną karte graficzną bo nie wiem czy jest 100% sprawna

: D

Nigdy nie wsadzaj części do sprawnego komputera, kiedy masz podejrzenie, że mogą one być niesprawne, choć głównie chodzi o to, aby nie były spalone :roll:

grafika była testowana programami i była ok dopiero po odpaleniu gry zanikl obraz i już sie nie pojawił (nie jest to wina karty bo mam 2)

Powiem ci tyle kumpel miał tego tracera w burzę miał wyłączonego kompa listwę również piorun uderzył gdzieś blisko i poszło po kabelku ethernet. Oprócz spalonej płyty głównej zasilacza i procesora poszła też grafika. Żadnych zabezpieczeń nie posiada ten ■■■■

Bo to jest szit,który chyba montowany jest na tekturze,prawdziwy zasilacz jest masywny,ma 2,albo 3 solidne transformatory,radiatory,jeśli nie chcecie przykrych niespodzianek,kupujcie markowe zasilacze,bo potem jest płacz,że komputer się wiesza albo płyta główna jest spalona.

Lista dobrych i złych zasilaczy do PC

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1199271.html