Zasilacz Tracer Highlander 450W

http://olx.pl/oferta/tracer-highlander-450w-CID99-ID8wWXr.html

 

Producent: Tracer

Nikt o zdrowych zmysłach nie da Ci za zasilacz z 2010r i do tego jeszcze Tracer 60pln.

Dzięki za sugestię :slight_smile:

za 40 zł więcej mamy nowy zasilacz.

Cena 29 zł

S3BA_ Nie Lubie jak ktoś się wpiernicza w nie swoje posty skoro nie ma zamiaru kupić,wiadomym jest nie od dziś że handel jako taki to zawsze jest oszustwo - żeby zarobić trzeba oszukać tu kupić taniej tam sprzedać drożej - szczególnie nie lubię społeczniaków!Uczciwie na handlu nigdy nic nie zarobisz wiedzieli to już w średniowieczu a nawet wcześniej!Jak jesteś taki mądry to znajdź uczciwe firmy handlowe lub uczciwych sprzedających którzy zarabiają na marchewce 1gr na kilogramie…w takim wypadku większość firm poszła by z torbami!Jadę na giełdę komputerową bo akurat jestem z Warszawy dysk SSD Kingston gość proponuje mi za 300 zł,włączam tablet a tu od złodzieja można kupić za 150 zł,mowie to sprzedającemu na giełdzie a on do mnie z mordą to kup sobie Pan na Allegro - fakt faktem że kiedyś na giełdzie były tańsze części niż gdziekolwiek indziej w sklepach (a właściwie w sklepach to nic nie było) np. 20 lat temu.Teraz nie wiem  sprzedają tam chyba sami oszuści którzy chcą zarobić na naiwności ludzi bo nie wiem po co ta giełda istnieje?Tu natomiast koleszka robi wielkie halo że drugi wystawia zasilacz za 60 zł i informuje o tym innych (SPOŁECZNIE a może płacą mu DP za to) - Dziękuję za pomoc sam mam internet i sobie sprawdzę cenę tego zasilacza!Ostatni raz daje tu jakiekolwiek ogłoszenie i zastanowię się nad rezygnacja z tego serwisu.Jak dobrze poszperasz na śmietnikach S3BA_ to za darmo możesz znaleźć dużo lepszy zasilacz nie tylko za 10zł.Pozdrawiam z poważaniem Konrad B.

 

P.S. Kto pierwszy znajdzie uczciwego handlarza lub jest uczciwym handlarzem który sprzedaje poniżej ceny zakupu niech rzuci we mnie kamieniem!

Dlaczego jak kupicie coś gdzieś taniej to wykupujecie wszystko żeby później sprzedać z dużym zyskiem,zamiast się pochwalić znajomym że można kupić dużo taniej?Mentalność Polaków?