Zasilacz. Tylko jaki?

Mam pytanie czy zasilacz amacrox warrior AX450-PNF wystarczy do 9600gt i e4400?

Wystarczy.

Chcesz go kupić? Bo się nie do końca opłaca. :slight_smile:

no wlasnie mam dylemat. akurat ten jest tani. a jesli nie taki to jaki?

Przy braku rozbudowy starczy Modecom MC-350, jak z myślą o OC i przyszłej rozbudowie, to Corsair 450W.

Za ile możesz mieć tego Amacrox’a?

ok. 150…jak na obecna sytuacje to tanio…w oc sie nie chce bawic . a moze pentagram psf 460W za 160zł?

Dwa dobre zasilacze, ale jeszcze raz powtarzam, do tego zestawu starczyłby Modecom MC-350.

Ten Twój Amacrox w takich cenach w tanich sklepach chodzi, więc nie jest to jakaś wyjątkowo super oferta…

Pentagram też robi niezłe zasilacze.

dzieki. a tak wogole to tego 9600gt to dopiero planuje…oplaca sie go czy moze kupic 9800gt? rozdzialka 1440x900…

Palit 9600gso 768 Sonic jak znajdziesz, później w sumie 9800GT opłaca się, a jak miałbyś jeszcze trochę kasy to hd4850 będzie super.

myslalem nad hd4850 ale po pierwsze musialbym robic formata (tak slyszalem, chyba cos ze sterami) i procek chyba bedzie za slaby ;/

Raz na jakiś czas format jest dobry, ale raczej dałoby się obejść ostatecznie bez niego…

Co do blokowanie przez procek, to nie jest on taki straszny, szkoda tylko, że płyta do oc tak średnio się nadaje…

nom ta plyta wogole nie ma oc :D. ale planuje kupic Gigabyte p31 ds3l…i zasilacz oczywiscie

format owszem trzeba robić ale w ekstremalnych przypadkach, bardzo rzadko, przeważnie wystarczy zreinstalować system lub jeżeli CI się uda skutecznie pousuwać pozostałości sterowników, ale ja nie polecam bo system i tak trzeba co jakiś czas reinstalować.

Na dziś do podanej wyżej wystarczy spokojnie 9600GT na jutro 9800GT ze wskazaniem na Radeon 4850.

No to wtedy po podkręceniu będzie git, a i jeszcze po aktualizacji BIOS’u całkiem przyzwoita płyta na jakiegoś mocniejszego c2d 45nm.