Zasilacz

do zasialcza ch…400w jak karte garficzna mzona włożyc??

GF 8800 GTX??

a tak po polsku ?? oco Ci dokładnie chodzi ?? :shock:

chodzi mi o to jaka karte graficzna moge włożyc do kompa który jest zasilany ch…400w. i czy moze to byc: GF 8800 GTX?

Zmień tytuł tematu na konkretny

Napisz dokładnie o co tobie chodzi

co to za firma ch… :stuck_out_tongue: Jaki masz konkretnie zasilacz.

co ma do tego zasilacz ?? kartę podłączasz do płyty głównej…

Rozkręcasz to metalowe pudełko w którym jest zasilacz i do niego wkładasz kartę, i ponownie skręcasz.

Jednak za skutki nie gwarantuję

JOKE

Pośrednio ale ma, przeciez karta graficzna też pobiera prąd z zasilacza, a im mocniejsza tym pobiera go więcej.

widocznie ch… ;]

Do takich prądożerców trzeba coś silnego 2xwtyk pci-e, i sporo na +12 z 50A na dobrym zasilaczu, ten pentium d też sporo ciągnie.

Heh wiesz co to jest prąd o natężeniu 50A? Te wszystkie kabelki w kompie by się popaliły nie mówiąc o ścieżkach na płycie itd.

To wytłumacz, czy udajesz mądrego. Do technikum nie chodziłem to za bardzo nie wiem, mnie w szkole strzelać uczyli.

Moc na tabliczkach podaje się w A, producent podaję że trzeba z 30A na +12 do takich kart, proc sporo pobierze trzeba coś mocnego.

No ja akurat chodziłem do elektronicznego.

Spoko tylko się zastanawiam jak to możliwe takie natężenia.

Zapewne podzielone są na kilka linii.

Może chodzi mu o chiefec’a ale nieumiał tego napisac to niechciał wstydu robić.

Tobi zastanów sie co Ty piszesz ??

Na cały dom masz przeważnie wszystkie bezpieczniki na łączny amperaż góra 30 Amper, to niby jak by miał działałać komputer, przecież by zaraz wywaliło bezpiecznik. 50 amperów to nie pobiera nawet przemysłowa spawarka :!: :!: :!:

BTW przy poborze prądu 50 amper nie wypłacił byś się za rachunki za prąd :stuck_out_tongue:

fiesta Przelicznik prądu stałego a zmiennego jest trochę inny. Zastanawiam się tylko nad mocą szczytową - stąd te np 20A podane na tabliczkach znamionowych zasilaczy. Ale nawet do przepływu prądu o natężeniu 20A potrzebne są solidne kable a nie taka wiązeczka wychodząca z zasilaczy. Nie wiem jak sobie tłumaczyc te oznaczenia producentów Np. 20 A na linii 12V :?: Wiem natomiast że nie może to byc przepływ ciagły prądu ponieważ wszystkie kable , wtyczki , ścieżki na płytkach by się popaliły :!:

Nie musisz mi tłumaczyć, wiem co to jest cos fi i moc bierna, ale wiem również co to przekrój przewodu zasilającego i przy prądzie rzędu 20 A z tej wiąchy kabli zostały by skwarki

Jak wszystko wiesz to się cieszę. :smiley:

fiesta ty chyba nie rozróżniasz lini 12V od 220V np. w domu wystarczy bezpiecznik 25A ponieważ 25A x 220V = 5500WATT a w kompie tych amperów jest troche więcej np. 50A x 12V = 600WATT. Ja to tak rozumiem możliwe że sie myle.

rafal92 no mniej więcej o to chodzi.

Niestety się mylisz.

Podepnij do zasiłki amperomierz, to wtedy się przekonasz jak bardzo

Zresztą przypatrz sie jakiej grubości są ścieżki na płycie głównej i karcie graficznej, przy takich prądach by po prostu wyparowały

:lol:

napewno o to chodzi, inaczej jest jak jest kilka linii :slight_smile:

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 20:59

ja mam AMACROXA AX450-PNF i mi się zgadza

http://zenfist.pl/pID/1027.htm

zobacz ile jest amperów na każdej linii on akurat ma dwie linie 12v i mówią że jest 29A na obu liniach czyli 348WATT 8)