Zasilacz

Witam mam taki oto zestaw

Procesor Intel Celeron G530 2.4GHz BOX

Płyta główna ASRock H61M-VS

Pamięć Goodram DDR3 4096MB 1333MHz CL9.0 BOX

Karta graficzna Vertex3D Radeon HD 4850 (471250502-9191) 1GB DDR5 PCI-E BOX

i zasilacz http://www.agito.pl/zasilacz-logic-520w-…27988.html

no i jesli włączam komputer to dostaje bluescreena z komunikatem o bledzie pci.sys

ale gdy uruchamiam ze zintegrowanej karty to wszystko smiga więc doszedlem do wniosku ze to albo wina karty grafiki albo zasilacza i raczej to 2 więc chcialbym go wymienić mam tez qoltec SilentLine Q400 (400W) ale on nie ma zlacza do pci

więc tu pytanie do was jaki bylby najtańszy zasilacz do tego zestawu ? aby dzialal on poprawnie na allegro znalazlem cos takiego

http://allegro.pl/zasilacz-450w-atx-tak … 62635.html jak myslicie dzialalo by to ??

Nie kupuj takich wynalazków bo Ci komputer pójdzie z dymem.

Kup to:

http://allegro.pl/zasilacz-atx-chieftec … 44597.html

Polecane zasilacze:

Chieftec GPA-350S8

Chieftec GPA-400S8

Chieftec GPA-450S8

Chieftec GPA-500S8

Arctic Cooling Fusion 550R

Chieftec CTG-500-80P

Seasonic SS500-ET

OCZ StealthXStream 2 400 W, 500 W

XFX Core 450W

watpie zeby ten chieftec pociagnął to bo ma za malo amper na 12V ten co mam ma 16 i 14 A a sprawdzilem teraz na zasilaczu z 17 i 17 A i smiga :smiley:

Lepiej i tak kup coś markowego bo Ci zabierze PC na drugi świat.

Czarna lista zasilaczy:

Akyga, Altis, Aspire, Aton, Bestec, Coba, Codegen, ColorSit, COMPAQ, Computer, Deer, Eurocase, Everpower, Feel, Fever, Four Star, Gembird, Gigabajt, GoodWatt, Hawk, Hec, Impet, i-box, Incore, Levicom, Linkword, L&C, Logic, LOGISYS, Megabajt, Mercury, Metropilis, Mustang, Newton Power, Platin Power, Power Color, Powercomp, Power Man, Procomp, Octigen, QTECHNOLOGY, Q-tec, RAIDMAX, Rubikon, Ropla, Sansun, SilenX, Sun Pro, Suntek, Take Me, Task, TE, Tracer, Tronje, Ultra Media, V Power, Whitenergy, Win, Xilence, XION, X-Power, 2N

tak wiem ale chce cos taniego i zeby sprzet odpalil bo po co mi zasilacz skoro nie uzyje go ??

goq123 , zrozum kolego że te parametry na naklejkach zasilaczy z czarnej listy to ściema i pic na wodę tak samo jak cały zasilacz, to że pisze na nim że ma 17A to znaczy tylko tyle że tak ktoś napisał a tak naprawdę może on mieć dużo mniej.

Może ci komp przez jakiś czas działać na takiej podróbce zasilacza (może działać mniej lub bardziej stabilnie) a potem zasilacz zabierze go na tamten świat jak to ci już napisali koledzy.

Dlatego właśnie zasilacze z czarnej listy są na tej liście, kup zasilacz porządnej firmy bo na tym nie można oszczędzać.

a kto powiedział że winowajcą jest zasilacz? bsod bardziej wskazuje na sterowniki, uruchom komputer w trybie awaryjnym, usuń stery z poprzedniej grafiki i zainstaluj najnowsze ze strony amd.com

klopers33 , trafna uwaga ale przyczyn bsod może być więcej, np. wirus też może to powodować albo zwyczajnie odrobina kurzu w nieodpowiednim miejscu…

Tak czy siak zasilacz “Logic” do wymiany.

goq123 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

zasilacz do wymiany, ale przedewszystkim niech zrobi jak mowilem w trybie awaryjnym