Zasilacz

Otóż mam taki problem mój stary zasilać zaczyna lekko nie wyrabiać , co mnie nie dziwi bo ma z jakieś 3 lata a jest firmy “No name” . Więc teraz moje pytanko pada czy teraz przy zakupie zwracać na coś uwage chodzi o moc i firme?? OC się wcale nie zajmuje więce nie potrzebuje jakiejś machiny a bardziej zalezy mi na ciszy:D Mój sprzęt to : celeron 1,2Ghz , geforce 2MX, i dysk 60Gb więc to nie zabiera dużo mocy chyba:D

o zasialaczach ostatnio było dość sporo więc wykaż się sprytem i skorzystaj z szukajki :? :?

słowa kluczowe: UWAGA! zasilacz lub jaki + zasilacz

:-s

Nom było było, ale polece jeszcze raz :stuck_out_tongue: --> tylko Chieftec. Ja mam TEGO I jest super :smiley: szczerze komputera wogóle nie słychać, nawet kumple sie dziwili…Opróćz tego ma wszystkie zabezpieczenia, PFC aktywne i te AFC, duuży i dobry wiatrak. No i jest bardzo stabilny, komputer nie ma żadnych zawiechów, ani dziwnych resetów, jak to miało miejsce na poprzedniich zasilaczach “No name” za 50zł

moj dawny, dosc podbny cfg chozdil poczatkowo na Codegenie 300W, ale padl, pozniej na Deer400W i bylo OK :wink:

Po co mu tagi drogi zasilacz do takiego sprzetuktory pobiera malo mocy i nie bedie krecony ??? Kup sobie fortrona 300W na allegro za 50 zł, porównywalny jest z tym chieftec`em a kosztuje 4 razy taniej.

Aha, no jak może…Ja na moim Bartonie 2500+ spaliłem takie 3 zasilacze po 50zł :] NAPRWDE :shock: Aż kumpel mi powiedział żebym kupił pożadny zasilacz. Te za 50zł to zwykłe zasilacze bez żadnych zabezpieczeń, przepięciowych itd :smiley: Rób jak chcesz, jak miałem starego procka Athlona 1000Mhz to taki za 50zł mi wystarczał :slight_smile: i nic sie nie dupiło.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHA spalileś 3 zasilacze ale bez firmy a to jest Fortron rozumiesz? F-O-R-T-R-O-N !!

odnoszę wrażenie, że jesteś “przedstawicielem handlowym” :smiley: firmy

która IMO wcale taka super mega cud wspaniała N-I-E J-E-S-T :PPP

pawik Daruj sobie takie posty.

Ostatni leci w kosmos. Może trafi do tych expertów. :?

Złączono Posta : 5 Styczeń 2006, 23:22:41

To musi byc naprawde cudo. :x

Daruj sobie. :x :mrgreen: :mrgreen:

Może jest robiony na specjalne zamówienie. ;]

Ja mam takie coś Fortron FSP350-60MDN poszukajcie na Allegro i nie tylko.

Bo to jest bardzo dobry zasilacz na allegro kupiłem go za 57 zł 350 wat PFC i takie tam inne żeczy… i bardzo dobrze trzyma napięcia na moim kompie…

Athlon 1700 @ 1900 :confused:

Radeon 9600

Karta telewizyjna

Sieciówka na płycie (wbudowana i taka na PCI)

DVD-RW

CD-RW

Dysk 40 Gb

2x Ram 256

FDD :]

no i “światełka” czyli 10 diod pod 12 v równolegle podłączone (off couse nie pod jednego “kabelka”

I napięcia są miodzo tylko +5 szwankuje czasem i daje 4.8 ale to i tak w normie sie mieści i to nie ma skoków !!

źródło: Tomshardware.pl

Fortrony to niezłe zasilacze jak na swój przedział cenowy. Były do niedawna do kupienia w Komputroniku, kosztowały chyba 69 zł za 350W

pisze sie FORTRON

info http://www.pixmania.com/pl/pl/xx/875/xx … eresn.html

http://www.alejahandlowa.pl/index.php?t=p,314190

strona firmowa http://www.fsp-group.com.tw/english/1_p … &proid=198

Ten pierwszy link, ktory podał husar to link z zasilaczami w oryginalnych obudwach. Te na allegro za 89zł 400w i 60 350w to są te same zasilacze w innych obudowach.

Faral napisal

napewno zasialacz z tego testu nie kosztowal 50 zl taki jak na allegro bo ta firma ma poprostu rozne modele zasilaczy

ale ogolenie ceny ma bardzo przystepne

Husar z tego co wiem to te zasiłki są dlatego takie tanie, bo są w innych obudowach bo były robione dla jakiejś tam firmy czy tam do jakiś zestawów komputerowych. Nie orientuje się dokładnie. Na aukcjach to gdzieś pisze bo kiedyś czytałem. Pozatym wszyscy, którzy mająte zasiłki z allegro bardzo je chwalą, na tweaku wszyscy je polecają. Jeszcze nie słyszałem żeby komuś coś nich nie pasowało.

ja wcale nie twierdze ze sa zle i tez je polecam :smiley:

przeciez nie liczy sie wyglad liczy sie moc i trzymanie napiec a wtym Fortron wypada dobrze nawet w tych tanszych modelach np ten jest godny polecenia http://allegro.pl/show_item.php?item=79874497

Wiem i sam go kupuję :slight_smile: Kładzie zasiłki nawet te za 200-300zł.

:hahaha: ale ty bzdety wypisujesz! koleś zlituj się! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: