Zasilacz

Według mnie zasilacz który by się nadawał do tego kompa to Seasonic SS-650HT 650W
Ma 15,01 głębokości x 14,00 szerokości x 8,61 cm wysokości

A jak zasilacz nie ma zasilania tylko 4 pin do procesora a 4+4 pin to może być? Podpiąć tylko jedno 4 pin?

Tak. Możesz tak podpiąć. Drugie 4pin nie będzie używane.

Ok, dzięki, be quiet! System Power 9 - 500W, by się nadawał, tylko mam wątpliwości tylko do wymiarów, 15 cm szerokości? Nie jestem w stanie teraz wyjąć zasilacza z obudowy i dokładnie zmierzyć… obudowa ma 17,5 cm

Prawdopodobnie tak. Tylko nie podpinaj wszystkiego do jednej linii 12v, bo wtedy nie.

Czyli jak mam tego nie podpinać do 12V? Sorry że nie kumaty jestem, ale zasilacze to moja ciemna strona w sprzęcie komputerowym…

Masz podpiać do 12. Od dawna nie miałem w ręku zasilacza z dzielonymi liniami, ale chodzi o to byś do płyty podpiął linię A do karty B. Tyle., czy one są oddzielone, czy masz zdublowane wtyczki na zdjęciu nie widzę.

A to będzie jakoś oznakowane ??

Nie mam pojęcia od lat nie miałem w ręce zasialcza z dwoma liniami.
Takie są albo w klasie premium, albo w złomie. Typowe konsumenckie mają mocną 1 linię. :slight_smile:

Ani premium ani złom:

Już zasilacz zamówiony, ten be quiet! System Power 9
500W to ta maksymalna moc
Na 12V 456W, 38A

Zasilacz Ma praktycznie takie same wymiary, jakieś tam milimetry różnicy, a karta jak przykładałem do slotu pci-e powinna wejść na styk

Jak już analizujesz, to dokup na front wentylatorek pompujący chłodne powietrze do środka. Pewnie w tym delu nie masz, a ta karta to piec i potrzebuje tego. :wink:

Nie wiem czy jest potrzeba, wentylatorek już jest na tyle i wypuszcza powietrze z budy

I ten wentylatorek na tyle jest centralnie nad złączem pci-e czyli nad kartą

Nie planuj podłączać do tego zasilacza prądożernej karty graficznej przypadkiem :wink:

Do którego? Tego od della? Do niego nie podłączam absolutnie xd

Piszę o tym be quiet który na mocniejszej linii 12v ma tylko 24 ampery, a chyba ty się przymierzałeś do karty graficznej która w stresie potrafi pobierać ponad 25A.
Co prawda cześć pobierze ze złącza pcie wiec powinno wystarczyć, ale ja bym kupił raczej zasilacz bez dzielonych linii, żeby go nie żyłować do granic możliwości.

Czyli co zasilacz zły? Muszę innego szukać??

Nie chce mi się już szukać zasilacza, wczoraj cały dzień szukałem odpowiedniego, czy ma dobre wtyczki do zasilenia karty, czy ma przynajmniej 500 wat, czy zmieści się, na serio…