Zasilacz

Chciałbym kupić zasilacz CoolerMaster G650M i nie wiem czy wymiary są dobre czy za trochę za mało miejsca będzie miał ten zasilacz?

Wymiary mojej obudowy w centymetrach
(Wysokość x Szerokość x Głębokość)
36.0 x 17.5 x 41.7

Najprościej będzie jak zmierzysz stary zasilacz i porównasz jego wymiary z nowym egzemplarzem.

A jestem głupi, nie pomyślałem, to oczywiste żeby tak zrobić

A jak są podane wymiary bo nie wiem co jest co jak są po prostu wymiary czy pierwsza jest wysokość / głębokość

https://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-g650m-650w-rs-650-amaa-b1-629139/

Masz w specyfikacji podane parametry. Głębokość = długość.

Ty tak na serio?
Produkujesz się o wymiarach, o wymianie zasialcza, a o najważniejszym zapominasz:

Oznacza na 99% cholernego poleasingowego DELLA… jak 770 tam wciśniesz nie wiem, ale kojarzę, ze dell chyba miał inne gniazdka do zasilaczy w płycie, sparwdź to na start.

Inne gniazda zasilaczy w sensie?

W sensie standardowego zasilacza nie podłaczysz.
Ten większy koniec to standardowe 24 pin, to mniejsze to prawdopodobnie Twój standard…

O myślałem że mój standard to ATX a to micro atx

Micro atx, płyty, mają te same złącza. Jeżeli masz to małe, to podziękowania do Della za ich kreatywnosc (i do sprzedawcy na Allegro, ze zapomniał dodać, że to nie gejming, a biurowy złom :wink: ). Chyba zceka Cie kolejny wydatek na przejściówkę lub zakup z Chin…

Mhm, nie zrozumiałem… Czemu czeka mnie zakup przejściówki??

… bo jeżeli masz faktycznie DELL z ich nietypowym złączem zasilajacym, to nie podepniesz bez pzreściówki normalnego zasilacza. :slight_smile: Dlatego mówię sprawdź co masz na płycie, jeżeli nie wiesz na 100%.

To jest moja płyta

A i tak mam Dell optiplex 790 MT

OK masz 24 pin farciarzu, możesz brać normalny zasialcz. :slight_smile:

Czyli zwykły ATX? Uff, już mialem dosyć przejściówek, nie przejściówek. Dzięki za pomoc marcin :slight_smile:

Jeżeli zasilacz wygląda jak ten co chcesz kupić, a nie przypomina tego poniżej, to masz zwykły. :slight_smile:image
Ten potworek to tfx.

A nawet jeśli jest taki mały to nie mogę już włożyć tam zwykłego??

Wtedy musisz zobaczyc, czy masz miejsca do przymocowania i czy wejdzie po ludzku. Nie znam sie na poleasingowcach, nie na tyle, by na 100% stwierdzić ze zdjęć. :slight_smile:

To jest mój zasilacz. Jak mierzyłem szerokość to około 14 centymetrów.