Zasilacze firmy fortron - opinie

(Darth ReX) #1

Jak w temacie. Proszę o opinie na temat tych zasiłek. Planuję zakup wersji 350W za ok. 90zł, Miałem brać modecoma mc, ale jest troszkę droższy. Zasilacz wymienię za ok. 2 tygodnie (oby), gdyż zabrakło mocy w moim zasilaczu :smiley:

(Mateusz 931) #2

Aż tak drogi ten Fortron ? Zdaje mi się, że można taniej wyrwać ~60zł ? Co do zasilacze… tanie i stabilne. Jako tania zasiłka znakomicie się sprawdzą.

(Prymas666) #3

ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 97 zł

Droższy o 7 zł to chyba nie dużo !?

Jeżeli zasiłka do tego sprzętu co w podpisie to lepszy będzie MC MC.

Jeżeli do jakiegoś innego to podaj config.

(Darth ReX) #4

Ja kupuję nówkę ze sklepu, używany kosztuje 60 zł

Gdybym zamawiał online, to pewnie bym za tyle kupił, ale wtedy zjadłyby mnie koszta wysyłki :smiley: A tak mam 90 zeta bez żadnych kosztów przesyłki (tzn wliczone w cenę towaru) Chcę powiedzieć, że chcę mieć markowy NOWY zasilacz jak najmniejszym kosztem, problemem może być dla mnie dołożenie choćby 10 zeta

(Sumikd) #5

Fortron 350 -PNF i Modecom MC 350 W to te same zasilacze :), było już wiele razy o tym, że Modecom MC 350 , Amacrox ax400 i Fortron 350 są tymi samymi zasilaczami. Sprawdź sobie charakterystyke prądowo-napięciową to zobaczysz, że dokładnie te same parametry. Sam mam Fortrona 350-PNF i jak mierzyłem napięcia miał bardzo dobre.

(Darth ReX) #6

Aha, czyli brać??? Za 120 zeta jest Chieftec, ale nie stać mnie na niego :smiley: Poza tym pytanie: czy ten zasilacz uciągnąłby gf 8800gs???

(Virek1987) #7

Posiadam Modecoma MC-400 i jestem bardzo zadowolony na innym forum już po zakupie dowiedziałem się że produkuje go fortron :P.

(Mariosti*) #8

I gts’a uciągnie spokojnie. W teorii nawet quad’a dodatkowo…

(Sk91) #9

Wystarczający zasilacz.

(Darth ReX) #10

aha to dzienx, bo chcę kupić zasilacz, którego nie wymienię już do końca żywotności tego komputera, tzn do końca szkoły średniej