Zasilacze firmy fortron - opinie

Jak w temacie. Proszę o opinie na temat tych zasiłek. Planuję zakup wersji 350W za ok. 90zł, Miałem brać modecoma mc, ale jest troszkę droższy. Zasilacz wymienię za ok. 2 tygodnie (oby), gdyż zabrakło mocy w moim zasilaczu :smiley:

Aż tak drogi ten Fortron ? Zdaje mi się, że można taniej wyrwać ~60zł ? Co do zasilacze… tanie i stabilne. Jako tania zasiłka znakomicie się sprawdzą.

ModeCom MC-350ATX 2.0 350W 97 zł

Droższy o 7 zł to chyba nie dużo !?

Jeżeli zasiłka do tego sprzętu co w podpisie to lepszy będzie MC MC.

Jeżeli do jakiegoś innego to podaj config.

Ja kupuję nówkę ze sklepu, używany kosztuje 60 zł

Gdybym zamawiał online, to pewnie bym za tyle kupił, ale wtedy zjadłyby mnie koszta wysyłki :smiley: A tak mam 90 zeta bez żadnych kosztów przesyłki (tzn wliczone w cenę towaru) Chcę powiedzieć, że chcę mieć markowy NOWY zasilacz jak najmniejszym kosztem, problemem może być dla mnie dołożenie choćby 10 zeta

Fortron 350 -PNF i Modecom MC 350 W to te same zasilacze :), było już wiele razy o tym, że Modecom MC 350 , Amacrox ax400 i Fortron 350 są tymi samymi zasilaczami. Sprawdź sobie charakterystyke prądowo-napięciową to zobaczysz, że dokładnie te same parametry. Sam mam Fortrona 350-PNF i jak mierzyłem napięcia miał bardzo dobre.

Aha, czyli brać??? Za 120 zeta jest Chieftec, ale nie stać mnie na niego :smiley: Poza tym pytanie: czy ten zasilacz uciągnąłby gf 8800gs???

Posiadam Modecoma MC-400 i jestem bardzo zadowolony na innym forum już po zakupie dowiedziałem się że produkuje go fortron :P.

I gts’a uciągnie spokojnie. W teorii nawet quad’a dodatkowo…

Wystarczający zasilacz.

aha to dzienx, bo chcę kupić zasilacz, którego nie wymienię już do końca żywotności tego komputera, tzn do końca szkoły średniej