Zasilacze w komputerach dell i jakiej są jakości

Tak jak w temacie. Mogę “dostać” komputer marki dell za mój w opisie. Tamten komputer posiada intel celeron g1610 i 4gb ram i 500gb pamięci no i wiadomo o wiele lepszy od mojego. Za nic w świecie nie mogę znaleść aktualnie modelu ale wiem , że to było coś ala dell 900g bussines. To teraz moje pytanie

1: Obudowa jest szerokości i długości jak normalny tylko , że wysokość jest jak 3/4 normalnego i mam pytanie czy zmieści się tam np geforce 250 ?

2 : jakieś zasilacz jest klasy ( znając życie beznadziejnej ale czy takiej jak Tracer ??? ) oraz czy jest wymienny.

  1. Jeżeli jest normalna to powinno wejść, najlepsze by było podanie dokładnych wymiarów, bo przyznam się nie mogę sobie tego jakoś wyobrazić. To jest stojąca czy leżąca ?? Bo zwątpiłem trochę ? ATX,mATX,IATX ??

 

  1. Zasilacze firmowe czyli w tym przypadku Dell, są zasilaczami na dość dobrym poziomie, maja zabezpieczenia, wiec spokojnie można go zostawić, i na pewno jest lepszy od Tracera i innych Chińskich podróbek.

Za nic w świecie nie mogę znaleźć tego modelu w googlach ale obudowa jest bardzo podobna do tej http://www.dell.sklep.pl/index.php?szczegoly/komputer/3847/. Oczywiście stojący.

Musisz sprawdzić, na jaką długość wchodzą karty graficzne do tej obudowy.

Zmierzyć swoją i bedziesz wiedział. W tej nie widać środka, ale po długości sadze ze powinna się twoja zmieścić.

Lecz wiedz ze naoczne zmierzenie, czyli Miara, to zawsze coś lepszego niż patrzenie w cyferki w internecie.

Ok dzięki za pomoc :wink:

Tylko zazwyczaj zasilacze w takiej konstrukcji Della nie mają zbytniej mocy na prądożerne karty, a geforce 250 do takich należy.

Ponad to, w wielu modelach Della montowane są zasilacze dedykowane (mają inny sposób mocowania), wiec bez podania dokładnego modelu możemy jedynie sobie gdybać.

Jesli chodzi o jakość (pomijając ich moc) to są to zasilacze bardzo dobrej jakości absolutnie nie trzeba myślec o ich wymianie.

Zasilacz ma 400w więc raczej spokojnie. Jest to model ntt l900g office z g1610 ale nie mogę znaleźć totalnie nawet po nazwie co jest bardzo dziwne. Tutaj jest komputer z tą samą obudową  http://www.mediaexpert.pl/komputery-stacjonarne/zestaw-ntt-office-w900g,id-192048?utm_source=Tradedoubler&utm_medium=XML&utm_content=1209831&utm_campaign=2014-08&utm_term=Komputery-stacjonarne#nclid=7c0f8a323455ebb181efcb7244bb68d9

Przecież to w ogóle nie jest DELL. A powiedziałbym nawet, że gotowiec. I zapewne zasilacz też pewnie jakieś słabej produkcji.

Trochę wstyd mi przyznać ale pomyliłem nie wiem jakim cudem dell z ntt ;__; Sorry wielkie. To w takim razie tylko proszę abyście pi odpowiedzieli na jakość zasilaczy w komputerach ntt. Jeszcze raz sorry za wielki błąd.

Tam może siedzieć wszystko. Więc raczej będzie coś pokroju tracer, modecom. Zasilacze nie warte uwagi.

Właśnie to zauważyłem przeglądając te ich oferty :stuck_out_tongue: A da się tam wymienić zasilacz ?

Da się, jak w każdym innym komputerze.