Zasilanie, migające Locki- koniec, komputer się nie włącza

Więcej informacji jak w temacie niestety nie mam.

A co się dzieje? Otóż tak…

Czy wcześniej działało? No prawdopodobnie tak. Komputer został “skądś” przyniesiony, podłączony i co? Normalnie wciskam power, na monitorze brak sygnału (pomarańczowy kolor diody), wiatraki chodzą, lampki od zasilania i HDD się świecą, na dodatek cały czas mrugają diody Locków. Jak się w ogóle za to zabrać? Czy może to po prostu oznacza że jakaś część jest padnięta? Normalnie to bym powiedział że złe połączenie komputera z monitorem (zepsuta karta, coś z kablem, wtyczką itd.) ale skoro tak to dlaczego te diody locków mrugają?

Bardzo bym prosił o szybką pomoc :slight_smile:

Dodane 12.05.2010 (Śr) 11:14

mógłby mi ktoś pomóc? z tego co wiem takie migające kontrolki locków coś oznaczają. tylko co znaczy, kiedy mrugają wszystkie razem?

naprawdę zależy mi na szybkiej odpowiedzi

Hej,

:arrow: Czy w tym czasie komputer wydaje jakieś dźwięki??

:arrow: Czy próbowałeś uruchomić komputer z inną klawiaturą lub w ogóle bez niej?? Jakie były rezultaty??

Przy tych objawach na 99% obstawiałbym uszkodzenie mostka południowego płyty głównej.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Witam :slight_smile:

post przyszedł trochę za późno bo z racji braku czasu komputer został oddany do serwisu. Trochę złotówek poszło ale jak się właśnie okazało, płyta była padnięta.

tak czy siak dzięki za pomoc :slight_smile:

teraz po formacie u brata pojawił mi się nowy problem. Niby trywialny ale… chyba mnie przerasta :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/utrata-glosu-formacie-glos-tylko-tescie-glosnikow-t400561.html

Hej,

Czyli niestety najgorsze się sprawdziło. :expressionless: Ale niestety czasami tak bywa… Nie ma sprawy!! :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus