Zasilasz feel 300w i radeon 2600xt

Sęk w tym, że wcześniej jak sie pytałem czy wystarczy ten zasilacz do mojego sprzętu, to każdy mówił, że nie… Ja już działam na nim ok rok i jest wszystko ok. Więc nie wiem czemu mi tak odradzaliście. Ale mimo wszystko feel jest tym “najlepszym z najgorszych” zasilaczy :stuck_out_tongue:

mylisz gościu pojęcia dla ciebie feel to to samo co modecom/feel :wink: co nie jest prawdą…

Ja mam modecom feel… :x

Odradzam Modecom FEEL mialem wersje 350W a przy duronie 900, 512MB GeForce 5500 i karce sieciowej sie resetowal wiec nie polecam

Elo

Pisze tu żeby nie zakładać nowego tematu :smiley:

kupiłem zasiłke NeoTEC V4202 i tu mam problem bo chciałem zmienić płyte główną z majej zasilanej 20pin na 24pin i nie moge doczytać czy kabelek z prawj to ten brakujący do tych 20 ? :?

Nie to jest dodatkowe zasilanie (EPS12V do regulacji zasilania procesora, zapewne też będziesz jej potrzebować): http://pl.wikipedia.org/wiki/Zasilacz_komputerowy

Brakuje: czerwony-czarny/żółty-pomarańczowy.

Czyli nie obejdzie sie bez kupna nowej zasiłki ? ;/

A myślałem że oszczędze te 150 zł ;]

Dzięki za odp ;]

Nie, nie obejdzie się, tanie 300W nie pociągnie takiej grafy, wiem po sobie.

Zaoszczędzisz,Forton 400W kosztuje lekko ponad 100zł.

To jest P4, nie EPS.

Kup przejściówkę z 20 na 24, koszt poniżej 10 zł.

Bierz modecoma MC 350W, 80 dyszek, jak ci tak bardzo zależy na kasie. A co do poczynionych oszczędności… Oszczędzasz w ten sposób kasę, jaką musiałbyś wydać na nowy komputer, bo zasilacz padł, a z nim grafa, mobo i parę innych rzeczy (przede wszystkim siadła by grafa)