Zasilasz feel 300w i radeon 2600xt

Witam

Planuje zakup: http://www.allegro.pl/item363683218_agp … t_box.html

Mój zasilacz to feel 300w i zastanawiam się czy wytrzyma z tą kartą.

Pozdrawiam

Podaj swoje sprzęty to pomyślimy

:lol!:

Panie, wywal ten zasilacz do kosza. ModeCom MC 350/400W

nie ryzykuj, od razu zmień zasilacz na minimum Modecom MC 400

Płyta: asrock p4i65g

Procesor: intel pentium 4 3,0ghz

Pamięć: 1gb PC3200@400mhz

Karta graficzna: radeon 9250

Zasilacz: ModeCom Feel 300w

Wystarczy?

Modecoma MC lub jakiegoś fortona też tanie,dobre zasilacze.

Nie.

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

Więc wymień zasilacz na Chefteca lub coolermastera

Posiadam zasilacz z pkt 8 wg Dobre zasilacze. Chyba że chodzi o to iż same mode com są dobre ,a edycja feel jest zła?

Nie, ty posiadasz zasilacz z pkt. 8-go z tych ZŁYCH.

Ty masz 8 pozycje ale “złe zasilacze”

8. Modecom-Feel

Dobre są Modecom MC

Nic przepraszam za kłopot.

Jeśli mogę zadam jeszcze jedno pytanko. Mianowicie mam fundusz 300zł i wtedy jaką kartę graficzną kupić pod agp by utrzymało mi się na tym zasilaczu bądź kartę + zasilacz. Jednak proszę bez rad typu: zmień lepiej płytę na pci-ex, na taką ewentualność musiałbym kupić nowy procesor, płytę, zasilacz, grafikę i pamięci.

Dziękuję i pozdrawiam.

f3n3k ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

Zbieraj dalej i nie inwestuj już więcej w płyty z AGP i w ogóle w tego kompa. To jest jedyne rozsądne wyjście.

Ale jakby cię już przypiliło to Radek 9800Pro więcej niż 100 się nie pyli po prostu.

Nie radeon 9800PRO, tylko Nvidia 6600GT najlepiej na pamięciach DDR3, ostatnio widziałem taką kartę za 90 zł na allegro.pl. Ten Radeon jest zdaje się lekko mniej wydajny od 6600GT ale na bank ma mniejsze możliwości niż Radeon - DX9b vsDX9c.

Ceny tych 6600GT na DDR3 zaczynają się przeważnie od 150+ czasami można by wyrwać taniej ale nie każdy jest hieną allegro’wą bo nie ma na to po prostu czasu. A tak jak już pisałem nie ma co nawet inwestować w AGP. Ma 300 ok, niech zbiera dalej, kupi 9800Pro/6600GT straci kasę i na pewno jej nie odzyska.

Ja mam aktualnie AMD XP 1700+@2400+ , 1GB DDRAM PC 3200, KT3V, gigabyte Radeon 9550@9600XT, 40GB HDD i zasilacz MC Fell 350W i wszystko jest idealne. Napięcia mierzyłem ręcznie i jest w prost idealnie, nic nie skacze.

twój sprzęt nie jest jakoś specjalnie prądożerny więc nie ma się co dziwić, że działa stabilnie :-).

george32801 , Do takiego sprzętu wystarczy Feel. Te zasilacze nie są tak kiepskie jak Codegeny czy Tracery.

feel to to samo co codegen/tracer/mustang/megabełt/take me - modecom/feel jest mimo wszystko o klasę lepszy…