Zaskakujący Blue Screen w XP SP3

Cześć.

Jeszcze wczoraj (1 września) o godzinie 1-2 (czy to nawet już dziś ;p) było wszystko ok z moim pc, już miałem wyłączyć i nagle BSoD (wcześniej też czasem się włączały, po restarcie było wszystko git), no to ja z racji że byłem zmęczony poszedłem spać.

Nazajutrz podczas uruchamiania komputera (ładowanie systemu) wyskakuje Blue Screen. Włącza się za każdym razem, niezależnie od co wybiorę w opcjach uruchamiania (tryb awaryjny etc). Wczytywałem ‘optymalne’ ustawienai w biosie i też lipa ;/

Informacje techniczne Blue Screena to:

*** STOP: 0x000000BE (0x806E5800, 0x006E5121, 0xB84C377C, 0x0000000B)

Proszę o jak najszybszą pomoc, bo jednak wole używać komputer niż telefon, do korzystania z internetu.

Pozdrawiam.

after much search and try, i finally solved this error 0x000000BE ATTEMPTED_WRITE_TO_READONLY_MEMORY in a very simple and quick way, with a bootcd, edit the local registry, and delete the entrys on:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices]

Witam,

@astatine: jaką płytkę naprawczą trzeba mieć, aby się dostać do rejestru ?

Kolega napisał, że kompa nie może odpalić a Ty mu dajesz (notabene dobrą radę) rozwiązanie w stylu kwadratury koła :wink:

Z boku wygląda to tak: Potrzebuję sterowniki do modemu, można je ściągnąć z internetu :wink:

To może tak.

Czy da radę mimo tego BSoDu w jakikolwiek sposób skopiować niektóre dane z dysku C na drugą partycję i zrobić reinstall z xp na win7?