Zaskakujący problem z zakłóceniami od procesora?

Witam! od kilku dni posiadam nowe głośniki jednak za każdym razem gdy komputer jest włączony (głośniki tylko podłączone do sieci elektrycznej) wydają z siebie jakby taki buczący dźwięk prądu, głowiłem się o co chodzi, zmieniałem listwę, kable itd dzisiaj jednak zauważyłem coś bardzo dziwnego, zakłócenia zanikają całkowicie gdy obciąże procesor, np stress testem! wie ktoś jak rozwiązać ten problem? pierwszy raz się spotykam z czymś takim!

Bardziej sieć 230 V.

 

Lub coś powoduje zakłócenia, zasilacz, płyta,inne.

 

A sprawdź głośniki na innym kompie?

 

A jak na słuchawkach?

Tu nie chodzi o to czy na słuchawkach jest dobrze czy innych głośnikach tylko oto, że zakłócenia (idące zasilaniem) są tylko jak nie jest obciążony procek a co ważniejsze mogę podłączyć głośniki do innego gniazdka po drugiej stronie pokoju a zakłócenia są takie same ale tylko gdy procek w spoczynku i nie muszę nawet sygnałowych kabli podłączać, samo zasilanie głośników wystarcza żeby łapały buczenie z procka! a gdy komputer nie jest włączony to wszystko jest ok i nie ma zakłóceń…

http://sklep.rms.pl/filtr-tlumik-ferrytowy-b-tech-btxlf-a-na-przewod-o-grubosci-do-9mm

zakładasz na kabel od głośników który jest podłączony do listwy zasilającej

normalnie na kabel? nie trzeba nic odplatać?

nie trzeba, czasami takie coś można spotkać na kablu usb