Zaśmiecona ściana na facebook

Cześć, mam pytanie do fachowców. Od pewnego czasu zauważyłem zmasowane ataki wyświetlanych treści. Jeszcze kilka lat temu wyświetlało mi się tylko to co obserwowałem. Dziś fb to śmietnik, choć nie każdemu chyba wyświetla się to samo, a może? Otóż falami wrzucają mi się treści, których nie klikam, nie interesują mnie od gwiazd hollywood, po satanistyczne treści death metalowe, po kobiety skąpo ubrane, a od kilku dni wygenerowane azjatki katoliczki w samolotach z krzyżami, Biblią itp.
Jestem ostrożny, blokuję takie rzeczy, choć one pojawiają się ze zdwojoną siłą. Setki poblokowanych profili i tak nadal to g. się wyświetla. Czy to normalne?

Sprawdź czy znikną po użyciu https://www.fbpurity.com/, potem trzeba by się przyjrzeć czy mają oznakowanie „sponsorowane” i na ile wytnie to filtr z uBlock Origin.

W centrum logowania unieważnij może wszystkie zalogowania, może kradną sesję z przeglądarki.

https://accountscenter.facebook.com/password_and_security/login_activity
https://accountscenter.instagram.com/password_and_security/login_activity

1 polubienie

Cześć, odpisuję dopiero teraz, dziękuję za sugestię. Mnogość opcji w tym rozszerzeniu mnie przeraża i nie wiem co tam pozaznaczać. Mimo aktywności tej wtyczki dalej mam masę syfów gwiazdy filmu, muzyki itp. Hasło mam porządne, kombinacja losowa znaków wszelakich z maksymalną długością, logowanie dwuetapowe