Zastąpienie wbudowanej aplikacji sms na androida

Witam, tak jak w temacie. Używam motoroli moto E i nie pasuje mi ta wbudowana aplikacja do smsów. Chciałabym ją podmienić na inna jakaś aplikację do smsów, która jest po polsku, obsługuje mms-y,. Najlepsza jest z samsunga s4 mini niestety nie da się jej zainstalować u mnie. Macie jakieś propozycje sprawdzone??

Sprawdź, może ktoraś przypadnie Ci do gustu, Textra SMS, Messenger i jeszcze YAATA polskiego autorstwa (niestety jest jeszcze w fazie testowej i nie została wstawiona do sklepu GP).

Textra SMS i Messenger juz testowałam, a tego YAATA na razie nie mogę znaleźć, jak znajdę na pewno wypróbuję. Dzięki

Podałem link do tematu, z którego możesz pobrać instalkę ostatniego programu (na końcu pierwszego postu w temacie YAATA jest ramka zatytułowana “Attached Files” i link do pobrania kończący się na “.apk”).

Aby móc go zainstalować po jego pobraniu, będziesz musiała zaznaczyć na czas instalacji opcję “Nieznane źródła” (znajdziesz ją w ustawieniach zabezpieczeń androida). Po instalacji opcję instalacji z nieznanych źródeł możesz, a nawet powinnaś odznaczyć.