Zastąpione pliki - co robić?

Przy każdorazowym uruchamianiu WIN 2000 Professional pojawia się komunikat, że " pliki wymagane do prawidłowego działania systemu Windows zostały zastąpione nie rozpoznanymi wersjami. Aby zapewnić stabilność sysytemu, system Windows musi przywrócić oryginalne wersje tych plików". Co zrobić?

Możesz dać screena tego błędu ? Jakie są możliwosci wyboru ?

Wsadzić płytę w Windowsem 2000 Professional i chwilę poczekać.

Raczej jestem trochę kumaty. Komputer żąda właśnie płyty instalacyjnej. Ale co zrobić, jeśli chwilowo nie mam płyty instalacyjnej? Jak (lub jakim programem) sprawdzić, gdzie pozmieniały się pliki i przywrócić ich stare wersje (np. PC Inspector File Recovery).

Potrzebna jest płyta.

Cieszę się niezmiernie :slight_smile:

To jest zbyt proste, a zarazem trudne. Czy naprawdę nikt nie zna programów do sprawdzenia i naprawienia zmienionych wpisów?

A po co (w tym wypadku), skoro każdy wychodzi z założenia (jak dla mnie logicznie uzasadnionego), że płytę z systemem powinno się mieć cały czas pod bokiem :?:

Odczekaj tę chwilkę… 8)

To jest łatwe - przecież używając legalnie jakiś system

musisz mieć do niego płytę instalacyjną.

To w czym problem ?

Wkładasz ją do napędu i po chwili jest OK :smiley:

Rozumiem Was. Ale czy są programy wykrywające te błędne wpisy? Po co od razu wkładać płytę i instalować od nowa cały system? Przecież po to jest ten vortal i forum, by pomagać.

Ale kto tu mówi o instalowaniu systemu od nowa :?: :o To słowo nie padło ani razu w tym topicu…

No, ale jeśli nie mogę odnaleźć płyty, to jakim programem sprawdzić, który z plików został zastąpiony innym, nie pochodzącym z oryginalnej wersji? Mówicie jedynie o tym, czy mam akurat pod ręką oryginał, a ja w zasadzie pytam o zupełnie coś innego.

Lepiej dobrze poszukaj.

Chyba jej nikomu nie pożyczyłeś, prawda? :wink:

To jej lepiej poszukaj

Topik zamykam do czasu jej odnalezienia