Zastępczy program Adobe Flash Player?

Witam, Poszukuje jakiegos zastepczego programu AFP, dzieki ktoremu bede mogla spokojnie odtworzyc filmy i (teraz takze) muzyke w internecie.

Nie potrafie sie doszukac jakiegokolwiek.

Bede wdzieczna za wskazowki.

A co AFP się nie spisuje ?

Hmm a ja jestem w ogóle ciekaw czy jest jakakolwiek alternatywa dla Adobe Flash Playera :smiley:

Bodajże Microsoft Silverlight ale mogę się mylić

Przy instalacji Microsoft Silverlight, wyswietlil mi sie komunikat your processor is’t supported, to znaczy, ze moj komputer tego nie obluguje, tak? Sprobuje jeszcze z starsza wersja…

Jesli chodzi o linki, podane przez kolege u4e, to prosze o dokladniejsze, abym nie muslala szperac po calych stonach w pogoni za konkretnym programem, ktory jest mi potrzebny. Gdzie sie udac…

A może powiedz w czym tkwi problem z Adobe Flash Player’em. Może to nie wina programu a szkodników w systemie. Wrzuć logi z programu HiJack This

To znaczy, tak… najnowsza wersja Adobe nie chciala mi sie zainstalowac. Doslownie odmawiala instalacji, komunikowal cos o systemie, odmowie dostepu…? Wiec sciagnelam przegladarke www, Mozill’e, ktora przy wejsciu na dana strone z filmem, sama zaugerowala, aby pobrac wtyczke, ktorej potrzebuje do odtworzenia tego filmu.

Zdolna, sama sciagnela. Filmy dzialaja, muzyka tez, z wyjatkiem takim, ze gdy wlaczam przykladowo teledysk na youtube (bo szczegolnie tam wystepuje ten problem) obraz skacze. Pokazuja sie jakies drgania. Nie ma calkowitego odbiory…itd

hmmm juz gdzieś to czytałem. A w Operze to samo się dzieje?? :slight_smile:

Nie wiem. Musialabym zainstalowac …

Zrobie to jeszcze dzisiaj

Dodane 28.04.2009 (Wt) 20:11

NIE. Opera nic nie daje. Poza tym, predzej potrzebowalabym programu wspomagajacego, a nie przegladarki…