Zastrzeżony numer

Sima chciałbym zobaczyć czyjś zastrzeżony numer ten numer jest nie na abonament tylka na kartę i nie ma zastrzeżonego ID więc zadzwoniła do mnie z zastrzeżonego czy da się w jaki kolwiek sposób odczytać ten numer? Poczta głosowa wyswietla mi brak numeru Pomurzcie to dlam mnie bardzo ważne :frowning:

Nie da się zobaczyć czjegoś zastrzeżonego numeru. Pisałem kiedyś do ERY (mam telefon “na abonament”) bo ktoś do mnie ciągle dzwonił z zastrzeżonego numeru i mnie to wkurzało. Oto jaką odpowiedź dostałem od ERY: "Uprzejmie informuję, że jako Operator rejestrujemy jedynie połączenia wychodzące, gdyż informacje o nich są dla nas niezbędne do wystawienia faktury podsumowującej dany okres rozliczeniowy.

Jeżeli poczytuje Pan te połączenia jako mogące być w gestii zainteresowania policji czy prokuratury mogę sugerować jedynie przekazanie swojej sprawy tym organom."

Pozdrawiam

nie musi mieć zastrzeżonego numeru u operatora , wystarczy aby telefon posiadał funkcje “wysyłanie własnego id” wystarczy załaczyć “nie wysyłaj” i u odbiorcy wyświetli że numer zastrzeżony.

ale jak zobaczyć ten numer ona chyba nie am zastrzeżonego ID tylko wpisała coś na początku

Jak ma ERE to wpisala pewno #31#(numer). Mi kumpel mowil ze kiedys do niego dzownil numer zastrzezony i on ma wlaczona usulge Kto tam? i jak dzwonil ten numer to on odrzucil i mu podobno przyslali ten numer SMS niewiem zobacz ale z tego co wiem to ta usulge narazie sie nie da wlaczyc:(

Ale jest jakis sposób który teraz działa?? ps. bardzo mi na tym zależy