Zatrzymanie instalowania programu

Witam, chciałam zainstalowac sterownik do skanera i ściagnęłam go ze strony internetowej. Pojawił się jednak komunikat o tym, iż oprogramowanie to nie przeszło testów zgodności z systemem windows i pojawily sie dwa pola do wyboru: Mimo to kontynuuj i Zatrzymaj instalację. Pierwszy raz wybralam Zatrzymaj instalację i wylaczylam komputer. Ale po włączeniu komputera znowu pojawilo sie okienko z instalacja sprzetu i tym razem wybralam Mimo to kontynuuj, a mój komputer wylaczyl sie i wlaczyl bez zainstalowania programu. Wyłączyłam juz komputer z 10 razy i cały czas pojawia się na pasku ikonka Instalacja sprzętu.

Już nie potrzebuję instalowania skanera uzywajac tego ściagnietego programu. Co mam zrobic, żeby komunikat się nie pojawiał?

ściągać w miarę najnowsze sterowniki i/lub zaopatrzyć się w sprzęt który będzie poprawnie działał na XP

Prawoklik na ikonie Mój komputer na pulpicie. Wybierasz ‘Zarządzaj’. W otwartym oknie Zarządzanie komputerem w drzewie po lewo wybierasz Menadżer urządzeń. Po prawo pokaże ci się lista sprzętu jaki masz na kompie. Odnajdź skaner, prawoklik na nim i wybierz Właściwości. W nowym okienku wybierz zakładkę Sterownik i wybierz przycisk ‘Przywróć sterownik’.

Jeśli to nie pomoże, wybierz następny przycisk czyli ‘Odinstaluj’, czym usuniesz sterownik.

Jeśli i to nie pomoże, po prawokliku na nazwie skanera wybierz ‘Wyłącz’, czym wyłączysz urządzenie…

Zadziałalo :slight_smile: dziękuję bardzo za pomoc :smiley: