Zatwierdzanie recenzji - po jakim czasie ma miejsce, jak się dowiedzieć czy została zatwierdzona?


(yanko wojownik) #1

Tak jak w temacie. Wysłałem pięć recenzji, które oczekiwać miały na zatwierdzenie lub nie.

 

Pytanie - po jakim czasie maksymalnym się pojawiają jeśli zostały zatwierdzone 

i jak się dowiedzieć (gdzieś może jakieś info jest o tym?) jeśli nie zostały zatwierdzone.

Co prawda pisałem w notatniku, ale poprawiałem już w przeglądarce - no nie skopiowałem ani nie machnąłem screena  - mniejsza o  oto. Chodzi o to jak się dowiedzieć ile się czeka na ich objawienie jeśli są OK! Lub jeśli nie przeszły weryfikacji/moderacji, to czy jest gdzieś o tym jakieś info?

 

Nie za bardzo wiem czy pisać coś jeszcze jeśli informacja o zatwierdzeniu lub nie się nie pojawia i jedynym wyznacznikiem jest pojawienie się lub nie samej recenzji. Z góry dzięki każdemu za rzeczową odpowiedź.

 

 

PS

Właśnie zauważyłem, że się pojawiły - dzięki, ale jeśli jakoś to jest sygnalizowane , że się łapią lub nie, to  naświetlenie mi tematu nie będzie zgrzeszeniem wymagającym pokuty :slight_smile:

 

PS 2

W rzeczy było ich 4, bo jedna była de facto wcześniej i pojawiła się, nie objawione były 4.


(Ostatni Mohikanin) #2

Recenzje trafiają najpierw do moderatora, co oznacza, że ktoś tam je przegląda i zatwierdza. Wówczas się pojawiają pod recenzowanym programem. Trwa to od kilku do kilkunastu godzin. Ale informacji o zatwierdzeniu nie ma żadnej (a powinna być jako powiadomienie w profilu, podobnie jak w przypadku powiadomienia o nowym programie, nowym komentarzu do bloga itp.). Jedynym sposobem na sprawdzenie, czy recenzja została zatwierdzona i opublikowana, jest zajrzenie w swój profil w zakładkę "Recenzje" lub odszukanie w bazie recenzowanego programu.


(yanko wojownik) #3

 

Dzięki za konkret info!


(Ostatni Mohikanin) #4

Tym razem zatwierdzenie mojej ostatniej recenzji trwa już ponad dwa dni. Jestem przekonany, że ta oczekująca recenzja proces weryfikacji przejdzie pomyślnie, ale jeżeli nie, przydałoby się o tym jakieś info.