Zatwierdzanie recenzji - po jakim czasie ma miejsce, jak się dowiedzieć czy została zatwierdzona?

Tak jak w temacie. Wysłałem pięć recenzji, które oczekiwać miały na zatwierdzenie lub nie.

 

Pytanie - po jakim czasie maksymalnym się pojawiają jeśli zostały zatwierdzone 

i jak się dowiedzieć (gdzieś może jakieś info jest o tym?) jeśli nie zostały zatwierdzone.

Co prawda pisałem w notatniku, ale poprawiałem już w przeglądarce - no nie skopiowałem ani nie machnąłem screena  - mniejsza o  oto. Chodzi o to jak się dowiedzieć ile się czeka na ich objawienie jeśli są OK! Lub jeśli nie przeszły weryfikacji/moderacji, to czy jest gdzieś o tym jakieś info?

 

Nie za bardzo wiem czy pisać coś jeszcze jeśli informacja o zatwierdzeniu lub nie się nie pojawia i jedynym wyznacznikiem jest pojawienie się lub nie samej recenzji. Z góry dzięki każdemu za rzeczową odpowiedź.

 

 

PS

Właśnie zauważyłem, że się pojawiły - dzięki, ale jeśli jakoś to jest sygnalizowane , że się łapią lub nie, to  naświetlenie mi tematu nie będzie zgrzeszeniem wymagającym pokuty :slight_smile:

 

PS 2

W rzeczy było ich 4, bo jedna była de facto wcześniej i pojawiła się, nie objawione były 4.

Recenzje trafiają najpierw do moderatora, co oznacza, że ktoś tam je przegląda i zatwierdza. Wówczas się pojawiają pod recenzowanym programem. Trwa to od kilku do kilkunastu godzin. Ale informacji o zatwierdzeniu nie ma żadnej (a powinna być jako powiadomienie w profilu, podobnie jak w przypadku powiadomienia o nowym programie, nowym komentarzu do bloga itp.). Jedynym sposobem na sprawdzenie, czy recenzja została zatwierdzona i opublikowana, jest zajrzenie w swój profil w zakładkę “Recenzje” lub odszukanie w bazie recenzowanego programu.

 

Dzięki za konkret info!

Tym razem zatwierdzenie mojej ostatniej recenzji trwa już ponad dwa dni. Jestem przekonany, że ta oczekująca recenzja proces weryfikacji przejdzie pomyślnie, ale jeżeli nie, przydałoby się o tym jakieś info.