Zawartośc mieszana na CD/DVD

Mam taki mały ale denerwujący problem.

We właściwościach autoodtwarzania dvd mam ustawione że po włożeniu płyty windows xp ma nic nie robić (wszystkie typy zawartości).

I te ustawienia działają poza jednym małym wyjątkiem. Gdy włożę płytę z zawartością mieszana to jej zawartość otwiera się w nowym oknie, chociaż nie powinna.

Co trzeba zrobić żeby się nie otwierała?

Sprawdziłam system Avirą i nie pokazuje nic podejrzanego wiec wydaje mi się ze to cos z windowsem.

Wejdź do Mój komputer i kliknij prawym klawiszem myszki na nazwę swojego napędu DVD, z menu które się wyświetli wybierz właściwości, potem przejdź na zakładkę Autoodtwarzanie i tam odpowiednio poustawiaj opcje.

Ale to właśnie na tym polega problem że mam ustawione a system nie reaguje na te ustawienia.

Marcin3005 , wydaje mi się że to raczej normalne jeśli system odtworzy zawartość płyty i ją wyświetli, przy innych płytach z zawartością mieszaną też występuje taka przypadłość?

Przy wszystkich płytach z zawartością mieszaną.

Moim zdaniem równie normalne jest to że nie podejmuje żadnych czynności (tak jak stary dobry Win 98).

Ale chodzi mi oto że nie mam możliwości wyboru, bo system wie lepiej.

Marcin3005 , u mnie w przypadku PenDriva też wyświetlane jest okno z zawartością, to trochę inna sprawa, ale np. dzieje się tak kiedy jest on pusty, nie uważam tego za jaką niedogodność.