Zawias kompa co 150H

(Bartoschek) #1

Witam!

Mam mały problem... mianowicie mój komputer się zawiesza średnio co 150H bezustannej pracy... wiem to ponieważ mam program SYSMETRIX który wyświetla jak długo jest uruchomiony komputer i średnio co 150H dostaje zwisa, dokładniej zacina się i mam pokaz slajdów oraz z głośników wydobywa się okropny dźwięk podobny do pisku mokra kreda... po chwili ten dźwięk jest nie do zniesienia i wszelkie próby zrobienia czegoś na komputerze kończą się restartem komputera:( mój system to Windows Xp professional pl ze skórką która miałem już od dawna oraz wielu moich znajomych ją posiada bo sprawia że windows jest milszy dla oka:)

Proszę o pomoc dlaczego tak się dzieje, jeśli potrzebne jakieś dane proszę napisać spróbuję podać:slight_smile:

Pozdrawiam, i proszę o pomoc Bystryyy

(Goodprogram) #2

150 godzin ? :o :o

jaki masz zasilacz ? po takim czasie pracy nie dziwie się że nie wytrzymuje

(niezDarek) #3

raczej na pewno wina leży po stronie zasilacza zobacz jakie masz napięcia zasilacza oraz spróbuj wyczyścić wnętrze zasilacza możliwe że się cały zalepił i nie wyrabia

(klopas) #4

jeśli masz vista transformation pack to bardzo źle zrobiłeś instalując go...

na 90% wina zasiłki... jaką masz? nie chodzi o moc tylko o firmę

(witek111) #5

a że zapytam co ma do tego ta nakładka ??? chcialbym wiedziec bo tez taka posiadam :slight_smile: i jestem z niej zadowolony (nie 150h na włączenie ale troszkę mniej)

(Bartoschek) #6

Zasilacz Atx 2.0 Modecom 350W

(klopas) #7

dlatego wspomniałem o VTP...

a vtp to nakładka której nie odinstalujesz bez formata... i niektórzy piszą że muli, zawiesza itp. system...

(Bartoschek) #8

ta skórka w ogóle mi nie muli kompa... a powiem dokładniej że chodzi lepiej niż ze zwykłym... przy każdym uruchomieniu kompa debuguje programy które niepotrzebnie żrą pamięć ale tylko z mojego użytkownika tzn programy typu Vistaicon lub odpowiedzialne za neostrade ten trójkącik itp ale to chyba nie wina tego prawda??

(klopas) #9

nie... mówie ci tylko na przyszłość że Vista Inspirat 2 to lepsza nakładka niż Vista Transformation Pack...

dobra to jaką masz zasiłkę??

(Bartoschek) #10

Zasilacz i tyle mogę o nim powiedzieć Atx 2.0 Modecom 350W i nie mam ani "Vista Inspirat 2" ani "Vista Transformation Pack"

(klopas) #11

ale modecom feel czy modecom MC??

to bardzo ważne

(Bartoschek) #12

Hmm nie jestem pewien ale jak kiedyś wyceniałem kompa to napisali ze to Feel

taki: http://www.modecom.pl/product.php?id=405&pageNr=

(klopas) #13

czyli źle... zmień na modecom MC-350 albo amacrox warrior ax400pnf albo fortona albo delte z 350W na allegro

(Bartoschek) #14

I to wystarczy??

(kozunio12) #15

tak w zupełności wystarczą te, które podał klopas

(klopas) #16

tak... ja mam amacroxa i komp ostatnio włączony był 13dni...

xp wolno chodził to wyłączyłem i włączyłem...

(Bartoschek) #17

Ok dzięki można zamknąć:slight_smile: