Zawias kompa co 150H

Witam!

Mam mały problem… mianowicie mój komputer się zawiesza średnio co 150H bezustannej pracy… wiem to ponieważ mam program SYSMETRIX który wyświetla jak długo jest uruchomiony komputer i średnio co 150H dostaje zwisa, dokładniej zacina się i mam pokaz slajdów oraz z głośników wydobywa się okropny dźwięk podobny do pisku mokra kreda… po chwili ten dźwięk jest nie do zniesienia i wszelkie próby zrobienia czegoś na komputerze kończą się restartem komputera:( mój system to Windows Xp professional pl ze skórką która miałem już od dawna oraz wielu moich znajomych ją posiada bo sprawia że windows jest milszy dla oka:)

Proszę o pomoc dlaczego tak się dzieje, jeśli potrzebne jakieś dane proszę napisać spróbuję podać:)

Pozdrawiam, i proszę o pomoc Bystryyy

150 godzin ? :o :o

jaki masz zasilacz ? po takim czasie pracy nie dziwie się że nie wytrzymuje

raczej na pewno wina leży po stronie zasilacza zobacz jakie masz napięcia zasilacza oraz spróbuj wyczyścić wnętrze zasilacza możliwe że się cały zalepił i nie wyrabia

jeśli masz vista transformation pack to bardzo źle zrobiłeś instalując go…

na 90% wina zasiłki… jaką masz? nie chodzi o moc tylko o firmę

a że zapytam co ma do tego ta nakładka ??? chcialbym wiedziec bo tez taka posiadam :slight_smile: i jestem z niej zadowolony (nie 150h na włączenie ale troszkę mniej)

Zasilacz Atx 2.0 Modecom 350W

dlatego wspomniałem o VTP…

a vtp to nakładka której nie odinstalujesz bez formata… i niektórzy piszą że muli, zawiesza itp. system…

ta skórka w ogóle mi nie muli kompa… a powiem dokładniej że chodzi lepiej niż ze zwykłym… przy każdym uruchomieniu kompa debuguje programy które niepotrzebnie żrą pamięć ale tylko z mojego użytkownika tzn programy typu Vistaicon lub odpowiedzialne za neostrade ten trójkącik itp ale to chyba nie wina tego prawda??

nie… mówie ci tylko na przyszłość że Vista Inspirat 2 to lepsza nakładka niż Vista Transformation Pack…

dobra to jaką masz zasiłkę??

Zasilacz i tyle mogę o nim powiedzieć Atx 2.0 Modecom 350W i nie mam ani “Vista Inspirat 2” ani “Vista Transformation Pack”

ale modecom feel czy modecom MC??

to bardzo ważne

Hmm nie jestem pewien ale jak kiedyś wyceniałem kompa to napisali ze to Feel

taki: http://www.modecom.pl/product.php?id=405&pageNr=

czyli źle… zmień na modecom MC-350 albo amacrox warrior ax400pnf albo fortona albo delte z 350W na allegro

I to wystarczy??

tak w zupełności wystarczą te, które podał klopas

tak… ja mam amacroxa i komp ostatnio włączony był 13dni…

xp wolno chodził to wyłączyłem i włączyłem…

Ok dzięki można zamknąć:)