Zawias kompa i artefakty podczas grania

(Abelzeusz) #1

Witam kilka dni temu dostalem komputer z serwisu z wymienionym dyskiem twardym.Zainstalowalem sobie system wszystkie potrzebne rzeczy poczawszy od sterownikow i zabralem sie za instalacje nowej odslony call of duty...niestety po kilku minutach grania komputer wisi i na obrazie widnieja rozne kolorowe szlaczki...jeszcze sie z takim problemem w swojej kadencji nie spotkalem:/ misiac czekalem az mi dysk wymienia a teraz znowu bede mial czekac na cos innego to mnie krew zaleje..probowalem juz instalowac rozne wersje sterow od grafiki probowalem inne wersje systemu ale niestety nic nie pomgaga.Obecnie mam win7 64bit wszystko chodzi ladnie tylko wlasnie podczas grania sie wiesza tzn filmow nie sprawdzalem temp sa w normie karta graficzna prawie zimna nic mi nie przychodzi do glowy wiec prosze o pomoc:( Moj sprzet do E8400 MSI P45 NEO 4GB OCZ Platinum GF 8800GT Zasilacz chieftec 650W

/

(Karolcia220) #2

W innych grach też się wiesza? Pewnie pamięć na karcie siada, ostatnio dużo 8800GT pada tak bez przyczyny.

(Abelzeusz) #3

tak w innych grach tez sie wiesza ale zanim oddalem kompa do serwisu z powodu dysku twardego to wszystko bylo ok i czasem gralem po 12 godzin w wekend i karta nie grzala sie zbytnio jak na te uklady nie wiem czy czasem w klepie do ktorego oddawalem kompa nie uzyto mojego kompa jako krolika doswiadczalnego...

-- Dodane 02.12.2009 (Śr) 14:32 --

Komp poszedl juz na serwis.Stwierdzili ze grafika po nagrzaniu sie do 90 stopni wywala artefakty...znowu czekanie...a Modern warfare 2 sobie stoi na polce:(

-- Dodane 04.12.2009 (Pt) 0:55 --

Witam mam jeszcze pytanie co do gwarancji bo nie do konca wiem jak to jest...kupowalem kompa skladaka w sklepie ktory zaopatrza sie w hurtowni komputronika.Chcialbym wiedziec ile mi przysluguje gwarancji na poszczegolne podzespoly...czy moze tyle ile komputronik podaje w tabeli?chcialbym tez wiedziec czy jesli wymieniami ta karte na jakas inna...np na 9800gt to czy moge rzadac zwrotu gotowki ale takiej sumy jaka zaplacilem 1.5 roku temu za ta karte??bo to bedzie troche nie srpawiedliwe jesli mi dadza teraz 300zl bo po tyle mniej wiecej stoja na allegro:/czy ktos moze serwisowal 8800gt firmy galaxy w komputroniku? widzialem komentarz na stronie komputronika...koles dostal gtx 260 za 8800GTS...mysle ze to jakas sciema i samopromocja

-- Dodane 04.12.2009 (Pt) 13:35 --

Bardzo prosze o odpowiedz jest mi niezbedna do podjecia decyzji...