Zawiecha kompa po 5-10min

Witam mam pewien problem z komputerem od paru dni otoz to zainstalowalem gre Call of Duty Modern Warfare 2 i gdy ja przechodzilem podczas gry 3 razy co jakies dwie godziny zacinala mi sie gra i gasl monitor jakbym wylaczyl komputer lecz on pracowal. Gdy przeszedlem ta gre dzien po tym komputer zaczol sie wieszac przy filmach gdy obejrzalem 5-10minut filmu sekundowe zaciecie glosu ekran stal i nic nie moglem zrobic only reset czy moglibyscie pomoc mi rozwiazac ten problem? Probowalem paru rzeczy skanowania kompa antywirusem, czyszczenie go Combofixem i czyszczenie rejestru i dysku programem Auslogics BoostSpeed. Pomozcie mi bo nic nie moge na nim robic oprocz smigania po internecie w grach zacina mi sie tak samo :frowning:

Prawdopodobnie komp się przegrzewa. Trzeba otworzyć obudowę i dokładnie odkurzyć. Wyjąć grafikę i CPU - wyczyścić coolery. Nałożyć nową pastę na procesor.

Zapomnialem o tym wspominiec zrobilem to na pierwszym miejscu wykrecilem procesor i karte graficzna wyczyscilem ramy i nic ;/ Widze ze to z czasem coraz bardziej postepuje poniewaz nawet gdy jestem w przegladarce zaczyna po 10minutach sie to robic zaczynaja sie rozmazywac literki na dole gdy pisze przesylanie allegro w mozilli zaczyna mrugac ekran i zawiecha. Ma ktos moze jeszcze jakis pomysl co sie dzieje ? Acha patrzalem programem jaka jest temepratura i wszystko jest wnormie karte graficzna wymienialem pol roku temu takze nie powinna sie zepsuc

Dodane 30.09.2011 (Pt) 22:33

To raczej cos z systemem bo na awaryjnym trybie moge ogladac filmy np tylko bez dzwieku ;/ i sie nie zawiesza ale i tak nie mam pomyslu co jest nie tak pomoze ktos? Mial ktos taki przypadek?

Dodane 01.10.2011 (So) 14:57

Pomoze ktos???