Zawiecha komputera podczas ładowania (czarny ekran)

Własnie siędzę na awaryjnym i piszę do was bo kompletnie nie wiem co mam teraz robić. Podczas ładowania komputera na tym czarnym tle co się ładuje te 4 kolory z napisem “trwa ładowanie…” komputer ma zawichę i nic się nie dzieję prócz nagrzewania się. Mam 4 dyski C D E F z czego D to jakaś recovery ale nie wiem co mam z tym zrobić bo jak kupowałem laptopa to żadnej płytki nie dostałem. Jeszcze przedwczoraj pisałem w innej sprawie dot. wysokiego zużycia. Ktoś poradził abym odinstalował avasta co też zrobiłem. Na koniec go jednak zainstalowałem na nowo.

Nie wiem czy to wina avasta czy jak.

Próbowałem go przywrócić ale oczywiście ni widu ni słychu o jakiejkolwiek możliwości bo tego nie robiłem.

W trybie awaryjnym problem też występuje?

Nie w trybie awaryjnym włącza się normalnie.

Start-wpisz “msconfig” - Uruchamianie, wyłącz to co niepotrzebne i uruchom normalnie. Jak nie wiesz co jest niepotrzebne to odznacz wszystko (oprócz tego od Microsoft - pisze w kolumnie Producent) i uruchom, jak zadziała to po kolei włączaj aż znajdziesz winowajcę.

Niestety nie pomogło dalej stoi w tym samym miejscu…

Miałem podobny problem z Logmein, program ten instalował jakiś sterownik obrazu (karty graficznej), po odinstalowaniu wszystko wróciło do normy.

Pisałeś że odinstalowałeś i zainstalowałeś avast, to odinstalowanie pomogło? a ponowne zainstalowanie i problem wrócił?

PS: zamiast avast możesz użyć Avira

To było tak wszystko działało jak należy z avastem odinstalowałem go też działało, zainstalowałem ponownie działało - wyłączyłem komputer. Dziś włączam i już nie działał ;D

To odinstaluj go :idea: i restart.

Dzieki wielki działa wszystko jak należy ;D trochę to dziwne że takie coś wyszło mimo że był avast zainstalowany wcześniej.

Zainstaluj Avirę też darmowy (do domu) i nigdy nie miałem z nim problemów, a z avastem i owszem nawet tydzień temu :slight_smile: u kogoś.