Zawiecha systemu

Witam, od jakiegoś czasu mam problem z moim pecetem a mianowicie: podczas normalnej pracy na kompie (nie ma szczególnych sytuacji) przestaje mi reagować pasek menu start po chwili przestają reagować ikonki i nie da sie niczego otworzyć. Da sie jedynie ruszać myszką. Nie działa również Alt+Ctrl+Delete.

Skanowałem system Kaspersky’m który nic nie znalazł. Zainstalowałem NOD’a który wykrył pare trojanów na partycji D i je usunął, skanowałem również programem od oprogramowania szpiegowskiego, i nic. Trzeba wcisnąć reset :(.

Proszę o pomoc.

Czy może to naprawić instalacja Service Packa albo nakładka systemu?Czy pozostaje już tylko format?? :frowning:

Mój sprzet nie jest zbyt nowy - 667Mhz Procka :frowning:

Jaki masz system?

Win Xp Professional bez żadnych uaktualnień

na początek ściagnij aktualizajcę i wklej logi z hijacka ;]

Ale mam zaktualizować go automatycznie czy ściągnąć Service Packa? Bo wcześniej bez żadnych aktualizacji wszystko dobrze chodziło.

Dax13 a jak myślisz, po co są regularnie wydawane aktualizacje? Tak sobie? Oczywiście, że nie! Służą do załatania krytycznych luk w systemie, mają też naprawiać dostrzeżone błędy, optymalizować działanie systemu. Dlatego należy je obowiązkowo instalować. Co z tego, że zainstalujesz najlepszego antywirusa, skoro system będzie dziurawy? Program za ciebie wszystkiego nie zrobi, to nie sztuczna inteligencja…